ساری - فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری جاعل عنوان و کلاهبردار پنج میلیاردی که با معرفی خود به عنوان نماینده یک موسسه خیریه از 17 شهروند کلاهبرداری کرده بود، خبر داد

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر ، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی تحت پوشش نماینده یک موسسه خیریه ایتام و مستمندان در شهرستان نور و کلاهبرداری از شهروندان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان نور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ماموران پلیس آگاهی موفق شدند، متهم به کلاهبرداری را به همراه دو همدستش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: متهمان به کلاهبرداری که با جعل عنوان و استفاده از عناوین جعلی خود را نماینده نهادهای انقلابی و دولتی معرفی می کردند، از 17 شهروند بیش از پنج میلیارد و 592 میلیون ریال کلاهبرداری کردند.

سردار میرفیضی بااشاره به اینکه متهمان به کلاهبرداری در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اقرار کردند، افزود: این افراد علاوه بر استان مازندران در استان های دیگر هم مرتکب کلاهبرداری شده اند که موضوع در دست بررسی بیشتر پلیس آگاهی قرار دارد.

وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.