یک دستگاه کامیونت خاور حامل بار دستمال کاغذی از سطح جاده به ارتفاع حدود دو متر سقوط کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا ؛ ساعت 0:745 صبح امروز در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر سقوط یک دستگاه کامیونت از روی پل، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه‌های 86، 78 و 121 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان با توجه به بارش شدید باران و ترافیک، از سه مسیر مختلف روانه کمربندی دوم تهران، حدفاصل میدان غنی‌آباد و جاده ورامین روانه محل حادثه شدند.

حمید صفا؛ فرمانده آتش‌نشانان حاضر در محل حادثه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت خاور حامل بار دستمال کاغذی، پس از انحراف از مسیر اصلی، از سطح جاده به ارتفاع حدود دو متر سقوط کرده بود.

وی افزود: در این حادثه راننده سی و پنج ساله در اتاقک خودرو محبوس شده که قبل از رسیدن آتش‌نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری، به بیرون منتقل شد.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای عملیات، بلافاصله ضمن ایمن‌سازی محل حادثه و نصب علائم هشداردهنده ترافیکی در جاده از نشت گازوئیل کامیونت جلوگیری کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و رفع نشت سوخت خودرو، کامیونت را به سطح جاده منتقل کردند و پس از تحویل راننده به عوامل اورژانس و تحویل محل به پلیس راهور به مأموریت خود پایان دادند.

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران + تصاویر

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران + تصاویر

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران + تصاویر

سقوط کامیونت از روی پل در کمربندی تهران + تصاویر