با قوت گرفتن علائم حیاتی، راشل به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و با دستگاه چند هفته ای نفس کشید. پس از گذشت پنج هفته پزشکان حال او کاملا خوب شد و بعد از چهار ماه وزن او به 4 کیلوگرم رسید و خانواده ی آنها به خانه برگشتند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 در انگلستان کارولین ایسبستر بی صبرانه منتظر به دنیا آمدن نوزادش بود. اما از تقدیر کودکش زودتر از آنچه انتظار می رفت به دنیا آمد و رویاهای مادر جوان به سرعت رنگ باخت. اما با این وجود آنچه که برای نوزاد رخ داد تمام قانون های پزشکان و دانسته های آنان را به چالش کشید. راشل 24 هفته پس از بارداری به دنیا آمد و فقط 500 گرم وزن داشت. پزشکان انتظار داشتند تا کودک فقط چند دقیقه زنده بماند و هیچ احتمالی به باقی ماندن او در قید حیات نمی دادند؛ نوزاد نفس نمی کشید و قلبش هر ده ثانیه می زد. اما کارولین از پزشکان خواست تا برای چند دقیقه هم که شده نوزاد را در آغوش بکشد.

کارولین می گوید: نمی خواستم او با احساس سرما از میان ما برود به همین دلیل او را با پارچه ای پوشاندم و به خودم نزدیک کردم تا احساس گرما کند. کارولین قانع شده بود که این تنها فرصت او برای در آغوش کشیدن دخترش است و می خواست تا می تواند از این لحظه نهایت استفاده را ببرد اما هرگز فکر نمی کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد. پس از آنکه راشل گرمای مادرش را احساس کرد نیروی خود را بازیافت و علائم حیاتی در او قوت گرفت و نفس کشید.

زنده ماندن معجزه آسای کودک پس از در آغوش کشیده شدن! (+عکس)
زنده ماندن معجزه آسای کودک پس از در آغوش کشیده شدن! (+عکس)
زنده ماندن معجزه آسای کودک پس از در آغوش کشیده شدن! (+عکس)

کارولین می گوید این یک معجزه است و پزشکان خیلی سخت باور کردند. آنها گفتند نباید بلندپرواز بود اما من رهایش نکردم. کشیش آمد تا او را متبرک کند و منتظر بودم تا آخرین نفس هایش را بکشد اما راشل هر لحظه بیشتر به من می چسبید و رنگ بر روی گونه هایش آشکارتر می شد و صدای نفس هایش بیش از پیش به گوش می رسید.

با قوت گرفتن علائم حیاتی، راشل به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و با دستگاه چند هفته ای نفس کشید. پس از گذشت پنج هفته پزشکان حال او کاملا خوب شد و بعد از چهار ماه وزن او به 4 کیلوگرم رسید و خانواده ی آنها به خانه برگشتند. کارولین می گوید: پزشکان فقط سی ثانیه انتظار زنده ماندن راشل را داشتند اما وقتی او را بغل کردم به او فرصت دادم تا زندگی کند و این لحظه را هرگز فراموش نخواهیم کرد.