این خودرو برخلاف 10 مدل دیگر تنها با هدف تجاری‌سازی و بازاریابی ساخته نشده و انعطاف و هندلینگ خوبی را از خود نشان می‌دهد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از "موتور 1"، امکان خرید خودروی جیمز باند، هر روزه و همگانی نیست، اما اینک امکان خودروی آخرین فیلم این کاراکتر بزرگ سینمایی فراهم شده است. موضوعی که برای طرفداران خودرو و صاحبان کلکسیون در جهان مهم است.

این خودرو یک لندروور دیفندر SVX است که در فیلم "شبح" سال 2015 جیمز باند مورد استفاده قرار گرفت. از این خودرو تنها 10 نسخه ساخته شده و به شکلی ویژه با تنظیمات خاص توسط مرکز تیونیونگ "خانه بولر" و بخش اجرایی خودروهای ویژه لندروور_جگوار اصلاح شده و ارتفاء یافته است.

خودروی جیمز باند به حراج می‌رسد

این خودرو به تایرهای غول‌پیکر 37 اینچی با قابلیت حرکت در تمامی زمین‌ها مجهز است. سامانه تعلیق خودرو بسیار ویژه طراحی شده و طراحان از دمپرهای مدل‌های رالی برای آن بهره برده‌اند. توان و قدرت موتور این خودرو از 120 اسب‌بخار به 185 اسب‌بخار ارتقاء یافته است. درون خودرو صندلی‌های بزرگ با روکش چرمی باعث رضایت شما خواهند شد.

خودروی جیمز باند به حراج می‌رسد

این خودرو برخلاف 10 مدل دیگر تنها با هدف تجاری‌سازی و بازاریابی ساخته نشده و انعطاف و هندلینگ خوبی را از خود نشان می‌دهد. اکثر عملکردهای خودرو نیز روی صفحه نمایش قابل دیدن است. قیمت این خودرو اینک حدود 292 تا 331 هزار دلار آمریکا برآورد شده و در حراجی فستیوال گودوود در آخر این ماه به فروش می‌رسد.