رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: عاملان آدم ربایی مرد میانسال اهل تربت حیدریه استان خراسان رضوی در عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس آگاهی استان در زاهدان شناسایی و دستگیر شدند و فرد ربوده شده به آغوش خانواده اش بازگشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز دوشنبه اظهار داشت: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال در شهرستان تربت حیدریه در تاریخ هشتم خرداد امسال و اطلاع از انتقال وی به زاهدان، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی متهمان و آزادی گروگان تشکیل شد و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.
وی افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات شخصی و مالی بوده است.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با به کارگیری تمام امکانات موفق شدند هویت و مخفیگاه عاملان این آدم ربایی را در شهرستان زاهدان شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه چهار متهم را دستگیر و فرد ربوده شده را آزاد کنند.
ملاشاهی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات پلیس انگیزه خود از آدم ربایی را اختلافات مالی اعلام کردند.
وی خاطر نشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.