معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی از دستگیری متهمان قتل دو خانم بیست و پنج و چهل ساله خبر داد و گفت: مقتولان در یک واحد مسکونی در خیابان شاه مرادی به قتل رسیده‌ بودند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام خبر بازداشت متهمان قتل دو زن چهل و بیست و پنج ساله درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 12 مورخه 30 مهرماه سال جاری وقوع دو فقره جنایت در یک خانه مسکونی به کلانتری 106 نامجو اعلام و با حضور پلیس در صحنه جرم مشخص شد دو خانم چهل و بیست و پنج ساله داخل یک واحد مسکونی در خیابان شاه مرادی به قتل رسیده‌اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی خاطرنشان کرد: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، دو متهم پرونده به نامهای حمید و محمود که سی سال سن دارند، در کمتر از 12 ساعت شناسایی شده و اقدامات برای دستگیری آنها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

گودرزی تصریح کرد: با توجه به متواری شدن متهمان از شهر تهران، اقدامات برای دستگیری آنها کماکان ادامه داشت تا نهایتاً کارآگاهان پلیس آگاهی تهران اطلاع پیدا کردند که این دو نفر در شهرستان ارومیه به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه شهروندان دستگیر شدند.

وی متذکر شد: بلافاصله موضوع با پلیس آگاهی شهرستان ارومیه هماهنگ شد و برابر روال قانونی متهمان برای انجام تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند تا پس از انتقال به پلیس آگاهی تهران بزرگ، تحقیقات از آنها آغاز شود.