معاون فنی و بهره برداری تاکسیرانی تهران گفت: بدلیل احراز تخلفات صورت گرفته پروانه فعالیت یک شرکت خصوصی تاکسیرانی لغو شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ مهدی ابراهیمی گفت: پروانه فعالیت شرکت «مهرگان تاکسی الوند» باطل شده و این شرکت اجازه فعالیت در بخش حمل و نقل را ندارد.
وی علت لغو این شرکت را تخلفات آئین نامه انضباطی عنوان کرد و گفت: این تصمیم در پی گزارش تخلفات این شرکت از سوی سازمان تاکسیرانی به هیات انضباطی رسیدگی به تخلفات شرکتهای خصوصی و رای این هیات اتخاذ شده است.
معاون فنی و بهره برداری تاکسیرانی تهران گفت: این شرکت در منطقه 8 تاکسیرانی فعال بود که از تاریخ 8 مهر 97 حکم ابطال آنها ابلاغ شده و از تاریخ ذکر شده فعالیت این شرکت در حوزه تاکسیرانی غیر قانونی بوده و پروانه فعالیت این شرکت لغو شد.
وی ادامه داد: با توجه به تغییرات جدید در نحوه دریافت خدمات اداری سازمان تاکسیرانی تهران، تاکسیرانانی که زیرنظر شرکت مهرگان تاکسی فعالیت می کردند، می توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانان که آدرس آنها در سایت سازمان به نشانی http://taxi.tehran.ir موجود است، نسبت به انتخاب و تغییر شرکت محل فعالیت خود اقدام کنند.