9 سرویس جدید پستی باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی و ۱۲ طرح پستی نیز افتتاح شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

9 سرویس جدید پستی باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی و ۱۲ طرح پستی نیز افتتاح شد.


برای اجرایی شدن این سرویس ها و طرح های پستی کشوری که با همکاری بخش خصوصی اجرایی شده 2 هزار و 777 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

از مهمترین سرویس های رونمایی شده در مراسم امروز می توان به تجارت الکترونیک بین المللی (یاتا) ، پست مستقیم الکترونیکی ، پست ترکیبی ، پست لجستیک ، پست رسانه و همچنین سامانه خرید و فروش من و پست اشاره کرد.

همچنین بهره برداری از سامانه تعیین مختصات جغرافیایی مکان های کشور ، راه اندازی دو هزار صندوق هوشمند پستی معابر ، راه اندازی هاب پستی شمال غرب کشور ، افتتاح مرکز مبادله پستی بین المللی و راه اندازی ایستگاه پست 7 ضربدر 24 از مهمترین طرح هایی بود که امروز افتتاح شد.

حسین مهری مدیرعامل شرکت پست در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دو سال اخیر برای توانمند سازی شرکت پست گفت: این شرکت تلاش دارد با شعار "پست هوشمند در خدمت مردم" زمینه های حضور بخش خصوصی به ویژه در چارچوب تجارت بین المللی را فراهم کند.

وی همچنین تاکید کرد: شرکت پست برای تنوع بخشی به محصولات و خدمات و پاسخ به نیاز مشتریان با اجرای سرویس ها و طرح های جدید می کوشد نقش خود را به عنوان یکی از عوامل توسعه ایفا کند.