سحر قریشی گفت:اوضاع سینما آنقدر بد است که بعضی از بازیگران برای ارائه اثر خوب و قابل توجه شخصأ سرمایه گذاری می کنند تا دیده شوند! البته من جزو این گروه نیستم و ترجیح می دهم سرمایه ام شهرت و محبوبیتم باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سحر قریشی گفت:اوضاع سینما آنقدر بد است که بعضی از بازیگران برای ارائه اثر خوب و قابل توجه شخصأ سرمایه گذاری می کنند تا دیده شوند! البته من جزو این گروه نیستم و ترجیح می دهم سرمایه ام شهرت و محبوبیتم باشد.

سحر قریشی که امسال با فیلم " آبنبات چوبی" ساخته محمدحسین فرحبخش در سی و چهارمین جشنواره فجر حضور دارد در گفتگو با خبرنگار سینمایی ایسکانیوز درباره چگونگی همکاری اش با محمد حسین فرحبخش گفت: پیش از این نیز با آقای فرحبخش همکاری کرده ام طبق روال معمول فیلمنامه را خواندم و تصمیم گرفتم با آقای فرحبخش همکاری کنم اما نکته ای که وجود دارد این است که آقای فرحبخش می خواستند نقش مارال را بازی کنم و من با نقش نگین ارتباط عمیقی پیدا کردم و از آقای فرحبخش و فرهاد اصلانی که مشاور ایشان بود خواستم نقش نگین را به من بدهند و که در ابتدا نپذیرفتند و بالاخره توانستم متقاعدشان کنم. خلاصه کلام اینکه این نقش را به سختی بدست آوردم و شاید یکی از دلایل موفقیتم در این فیلم ارتباط عمیقی است که با این شخصیت پیدا کردم.

سحر قریشی در ادامه با تأکید بر اینکه سینمای بدنه مسیری است که هر بازیگری لاجرم باید آن را طی کند گفت: به جرأت می گویم که نود درصد سوپر استارهای سینمای ایران از سینمای بدنه شروع کرده اند و کمتر پیش می آید که بازیگری بدون حضور در سینمای بدنه و عامه پسند وارد سینمای حرفه ای شود مگر اینکه استثنائی در کار باشد!

بازیگر فیلم "پنج ستاره" در ادامه گفت: عامل مهم قدم گذاشتن در سینمای حرفه ای شهرت است. به نظرم حتی برای ورود به سینمای فاخر و هنری و معناگرا نیز شهرت و محبوبیت لازم است و درست همین جاست که بازی در سینمای بدنه اهمیت پیدا می کند زیرا کارگردان ها به بازیگران ناشناس اعتماد نمی کنند و از طرفی به طور مشخص هر تهیه کننده و کارگردانی در درجه اول به فروش فیلمش فکر می کند و بازیگری که محبوب و مشهور نیست نمی تواند تضمین خوبی برای فروش فیلم باشند.

فیلم آب نبات چوبی برای من انتخاب خوبی بود و امیدوارم پس از این با پیشنهادهای این چنینی روبرو شوم زیرا همانطور که می بیند اوضاع سینما آنقدر بد است که بعضی از بازیگران برای ارائه اثر خوب و قابل توجه شخصأ سرمایه گذاری می کنند تا دیده شوند! البته من جز این گروه نیستم و ترجیح می دهم سرمایه ام شهرت و محبوبیتم باشد.

سحر قریشی درباره بازخورد مخاطبان و منتقدان نسبت به بازی اش در فیلم سینمایی "آبنبات چوبی" گفت: خوشبختانه منتقدان نظر مثبتی داشتند و اعتقادشان این بود که از پس شخصیت چند وجهی نگین برآمده ام.

این بازیگر درباره کیفیت آثار شرکت کننده در جشنواره گفت: تا آنجایی که من دیده ام فیلم های خوبی در جشنواره شرکت کرده اند. این هنرمند در پایان، از کیفیت اجرایی جشنواره انتقاد کرد و در این باره گفت: نمی دانم چرا برای هنرمندان کارت جشنواره صادر نشده است؟! همین موضوع باعث شده اغلب همکاران نتوانند به دیدن فیلمهای جشنواره بنشینند.

سحر قریشی بازیگری است که فعالیت خود را از تلویزیون با سریال دلنوازان شروع کرد و از همان ابتدا در میان مخاطبان عام به شهرت رسید. این بازیگر پس از بازی در دو اپیزود سریال "شاید برای ما اتفاق بیفتد" به بازی در فیلم های عامه پسند روی آورد و اکنون کارنامه اش مملو از فیلمهایی هست که به آثار عامه پسند معروفند. این بازیگر امسال با فیلم "آبنبات چوبی" ساخته محمدحسین فرحبخش در سی و چهارمین جشنواره فجر حضور دارد و بازی متفاوتش توجه منتقدان و مخاطبان سینما را به خود جلب کرده است.

502502