سرمربی سیاه جامگان می‌گوید محرومیت هواداران پرسپولیس در این بازی به نفع او و شاگردانش است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرمربی سیاه جامگان می‌گوید محرومیت هواداران پرسپولیس در این بازی به نفع او و شاگردانش است.

فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس، اظهار کرد: خوشحالم با تیمی بازی می‌کنیم که فوتبال بازی می‌کند. ما برای سه امتیاز به میدان می‌آییم. رضا عنایتی غایب تیم ماست و به جز او غایب دیگری نداریم.

او اضافه کرد: نبود تماشاگر به نفع ماست. وقتی تماشاگران در بازی حضور ندارند بازی جنبه دوستانه دارد. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و بازیکنانش از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و مربی کاربلدی دارد. نبود تماشاگر به نفع تیم ماست. با چند نفر از بازیکنان تیم‌مان در استادیوم آزادی به میدان نرفتند و در این بازی می‌توانم به راحتی عرض اندام کنیم.

سرمربی سیاه جامگان درباره نقطه ضعف پرسپولیس گفت: من به نقطه ضعف خودم نگاه می‌کنم. اگر پرسپولیس دو نقطه ضعف داشته باشد سیاه جامگان 10 نقطه ضعف دارد.

او درباره غیبت رضا عنایتی، گفت: غیبت عنایتی تاثیر زیادی در عملکرد ما دارد. او کاپیتان و بازیکن خوبی است. عنایتی سختی‌های زیادی در این فصل کشیده و به جای چندین بازیکن به میدان رفته است.

کاظمی درباره ماندن یا نیامدن سیاه جامگان در لیگ برتر اظهار کرد: در بازی‌های گذشته بازیکنان ما خودباوری لازم را نداشتند. در بازی با استقلال خوزستان از شش موقعیت گل‌مان یکی را گل کردیم. در بازی با سپاهان از پنج موقعیت‌مان هیچ کدام به گل تبدیل نشد اما این موضوع مهم نیست و ما باید به مسیرمان باز گردیم. به نظر خودم می‌توانیم دو تیم بالاتر از خودمان را بگیریم و در لیگ برتر بمانیم.

سرمربی سیاه جامگان در پایان درباره تیم ملی و خداحافظی کارلوس کی‌روش، گفت: درباره تیم ملی چه باید بگویم. کی‌روش یک بحث ملی است و او برای تیم ملی ایران کار می‌کند پس باید از او حمایت کنیم. هر مربی که بر مسند کار باشد از او حمایت می‌کنم.