رییس باشگاه بارسلونا اعلام کرد اجازه نمی‌دهد تیمی با نیمار وارد مذاکره شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

دوشنبه روزنامه‌ اکیپ فرانسه خبری را مبنی بر علاقمندی پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من به جذب نیمار منتشر کرد. خوسپ ماریا بارتومئو در این باره گفت: نیمار دوست دارد در بارسلونا بازی کند. اگر کسی بخواهد برای جذب نیمار با ما مذاکره کند اجازه این کار را به او نخواهیم داد.

رییس باشگاه بارسلونا در مورد همکاری با پدر نیمار اظها‌ر کرد: بارسلونا علاقه زیادی به جذب بازیکن از برزیل دارد. پدر نیمار در این کشور شرکتی دارد که در جستجوی بازیکنان مستعد است و این به ما کمک می‌کند که چنین بازیکنانی را جذب کنیم. پس هیچ‌گونه بحث و جنجالی در این رابطه وجود ندارد.

او در مورد ارزش واقعی نیمار گفت: همیشه می‌خواهیم جوان‌ها به صورت بازیکن آزاد به این باشگاه بیایند. قرارداد نیمار با سانتوس سال 2014 پایان می‌یافت و ما هم نمی توانستیم با این باشگاه مذاکره کنیم. برای همین با پدرش به توافق رسیدیم. به او گفتیم اگر نیمار بازیکن آزاد اعلام شده است، خواهان حضورش در بارسلونا هستیم و مبلغی را نیز به خانواده‌ او پرداخت خواهیم کرد.

بارتومئو اضافه کرد: سرمربی ما پیش از به پایان رسیدن قرارداد نیمار، خواستار آمدن او بود و سانتوس باید خیلی خوشحال شده باشد که سرمربی بارسلونا او را پیش از اتمام قراردادش خواسته است. برای همین به او پول پرداخت کردند. اگر نیمار پس از جا‌م جها‌نی باشگاهش را ترک می‌کرد، سانتوس مبلغی را هزینه نمی‌کرد. بارسلونا به تمام تعهدات پایبند است.

انتها‌ی‌ پیا‌م