مدافع کروات پرسپولیس اتفاقات رخ داده در ورزشگاه تختی اهواز در جریان بازی این تیم مقابل استقلال اهواز را باورنکردنی توصیف کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

اتفاقات روز جمعه دیدار تیم‌های استقلال اهواز و پرسپولیس نه‌تنها باعث ایجاد نگرانی‌هایی در دل جامعه ورزش شد، بلکه بازیکنان خارجی سرخپوشان پایتخت را نیز بهت‌زده کرد. لوکا ماریچ یکی از این بازیکنان بود که از این اتفاقات متعجب شده و به‌نظر می‌رسد که چنین چیزی را پیش از این در دوران حرفه‌ای خود تجربه نکرده است.

در گفت‌و‌گویی کوتاه که با وی داشتیم ابتدا وضعیت خودش را که در جریان بازی از ناحیه سر مصدوم شد، جویا شدیم که این بازیکن در پاسخ عنوان کرد که حالش خوب است و تنها کمی سردرد دارد.

وقتی از لوکا ماریچ خواستیم که در مورد حواشی و اتفاقات رخ داده در بازی استقلال اهواز صحبت کند، او در پاسخ گفت: راستش را بخواهید اصلاً تمایلی ندارم در این مورد صحبت کنم و اتفاقاتی را که در ورزشگاه افتاد، نمی‌توانم باور کنم، اما تنها این را می‌خواهم بگویم که ما برای فوتبال بازی کردن به اهواز رفته بودیم و خوش‌شانس بودیم که با توجه به اتفاقات رخ داده، هیچ‌کدام از بازیکنان مصدوم نشدند.

دیدار استقلال اهواز - پرسپولیس به‌خاطر پرتاب سنگ توسط هواداران تیم میزبان با نیم ساعت تأخیر آغاز شد و تکرار چنین اتفاقی در دقایق پایانی نیمه دوم و هجوم هواداران به زمین به دلیل پرتاب سنگ از بیرون ورزشگاه به تماشاگران پرسپولیس برای دقایقی نیمه‌کاره ماند.