دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت:بحث اساسنامه هم با وزارت ورزش هماهنگ شده است و فکر نمی کنم مشکلی برای برگزاری انتخابات به وجود بیاید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: علیرضا اسدی در رابطه با خبر ترک ایران از سوی اوسیانو کروز و ناراحتی وی بابت ندادن اتاق از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من نمیدانم شما از چه چیز حرف می زنید. من خبر ندارم که چه کسی می رود و چه کسی می آید چون این آقایان رفت و آمدشان را با من هماهنگ نمی کنند. اگر مشکلی هم بوده، قطعا پیگیری می شود.

وی درباره آخرین شرایط تیم ملی عنوان کرد: فعلا که تیم ملی برنامه ای ندارد و لیگ در جریان است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبتهای خسروی مبنی بر اینکه از سوی فدراسیون به او اعلام کرده اند درباره اشتباهات داوری در تلویزیون صحبت نکند، تصریح کرد: از خودشان بپرسید و من از این موضوع بی اطلاعم. شاید خیلی از دوستان در روز صحبت هایی را انجام دهند که مسئولش خودشان هستند. بهتر است این موضوع را از خودشان بپرسید چون من چنین چیزی را نشنیدم.

اسدی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: طبق برنامه ریزی که داشتیم و داریم روز ۱۸ اردیبهشت ماه قطعا انتخابات برگزار می شود. ۳ کاندیدای مورد نظر برای ریاست هم آماده هستند تا یکی از آنها به عنوان رئیس فدراسیون کارش را شروع کند. بحث اساسنامه هم با وزارت ورزش هماهنگ شده است و فکر نمی کنم مشکلی برای برگزاری انتخابات به وجود بیاید.

وی در رابطه با اینکه آجرلو اعلام کرده فدراسیون مثل آب راکد است و ما می خواهیم این آب را روان کنیم، بیان داشت: آجرلو دیدگاه خودش را گفته و ما هم به صحبت های او احترام می گذاریم. البته هر کسی از جمله او و سایر کاندیداها بخواهند کاری برای این فوتبال انجام دهند، قطعا کمکشان خواهیم کرد. به هر حال باید دست این افراد را بگیریم تا با هم فوتبال را به نقطه اوج برسانیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به این سوال که چرا خودش برای انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام نکرد، گفت: دیگر الان زمانش گذشته است و دوست ندارم به قبل فکر کنم. من هم دلایل خودم را داشتم و تصمیم گرفتم که وارد نشوم. فکر می کنم ۳ نفری که حضور دارند، کاملا توانایی ریاست فدراسیون را دارند. آنها برنامه های خود را ارائه داده اند و برای هر کدام که برنده شوند، آرزوی موفقیت می کنم.