مگنوس ور مگنوسون ایسلندی که قهرمان سابق رقابت های قوی ترین مردان جهان بود پس از اینکه تیم ملی کشورش درگروه F رقابت های یورو 2016 بالاتر از پرتغال قرار گرفت جواب صحبت های اخیر کریستیانو رونالدو را داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رونالدو پس از تساوی تیمش در بازی نخست مرحله گروهی یورو 2016 مقابل ایسلند، خطاب به بازیکنان این تیم گفته بود که آنها ذهنیت کوچکی دارند و هیچگاه توانایی پیروزی شدن را ندارند.

مگنوس ور مگنوسون در جواب این صحبت های رونالدو گفت:
«زمانی که رونالدو گفته بود ایلسند هرگز برنده نمی شد، شرط می بندم که او هرگز انتظار نداشت ایسلند را بالاتر از تیمش ببیند. باید به او بگویم که جدول را خوب نگاه کن. در فوتبال هیچ وقت نمی توانید حریف خود را دسته کم بگیرد و هیچ گاه نباید حریف خود را ضعیف تصور کنید. شما را یاد تیم لستر سیتی می اندازم که در فصلی که گذشت قهرمان بهترین لیگ جهان شدند. من هرگز زمانی که بهترین و قوی ترین مرد جهان بودم، حریفان خودم را دسته کم نمی گرفتم و همیشه سعی می کردم به آنها احترام بگذارم. اما رونالدو این گونه نبود. ایسلند تیم دیوانه ای است، تمام ملت پشت سر پسران یخی هستند و به آینده امیدوارند. انگلستان یک حریف بسیار سخت خواهد بود، اما در حال حاضر ما هیچ ترسی از آنها نداریم.»