لوییز انریکه با اعلام رضایت از نمایش درخشان بازیکنانش اعلام کرد هنوز هیچ چیز تمام نشده و سویا در بازی برگشت به فکر جبران نتیجه خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

لوییز انریکه از نمایش درخشان بازیکنانش در دیدار رفت سوپر کاپ اسپانیا، مقابل سویا ابراز خوشحالی کرد. او در کنفرنس مطبوعاتی بعد از این دیدار اضافه کرد:

ما سبک بازی خود را ادامه دادیم و به هدفمان رسیدیم، بازیکنانم می‌دانند که برای رسیدن به هدفشان باید مبارزه کنند، امسال هم مثل سال‌های گذشته برای قهرمانی در همه جام‌ها مبارزه خواهیم کرد. با این حال در اولین قدم نتیجه درخشانی کسب کرده‌ایم. بازی خوبی ارائه دادیم، در منطقه دفاعی حریف فشار آوردیم و در نیمه دوم نتیجه تلاش خود را گرفتیم، نیمه دوم بهتر توانستیم بین خط هافبک و خط حمله ارتباط بر قرار کنیم و به گل برسیم. از نمایش درخشان بازیکنانم بسیار راضی هستم.

او در ادامه به حملات سویا در نیمه اول اشاره کرد و افزود:

آن‌ها در نیمه اول فشار زیادی آوردند و این کار را برای ایجاد موقعیت برای ما سخت می‌کرد با این حال ما ضد حملات خوبی داشتیم که راهی به دروازه پیدا نکردند، در نیمه دوم ارتباط بین خطوط سه گانه ما بهتر شد و توانستیم موقعیت‌های زیادی خلق کنیم، با پرس شدیدی که انجام دادیم، اجازه حمله و خلق موقعیت را از سویا گرفتیم. در این مقطع از فصل قطعا باید از چنین نمایش درخشانی خوشحال باشم چراکه بازی بی نقصی ارائه دادیم و کاملا مستحق پیروزی بودیم. با این حال هنوز هیچ چیز قطعی نشده است چرا که هنوز ۹۰ دقیقه دیگر از این مسابه مانده است، اعتقاد دارم که سویا تا پایان دیدار برگشت نا امید نخواهد شد.

به نظر می‌رسد لوییز انریکه همچنان به فکر اضافه کردن مهاجمی جدید به ترکیب تیمش است و عملکرد خوب منیر الحدادی - زننده گل دوم بارسا در این دیدار-در مسابقات پیش فصل هم نتوانسته اعتماد کامل این مربی را جلب کند:

من برای منیر و همه بازیکنانم خوشحالم، همه بازیکنانم تلاش زیادی انجام دادند و فرم مناسبی دارند. بازیکنان فوق‌العاده ای در اختیار داریم، با این حال احساس می‌کنم بازیکنانی هستند که اگر به تیم ما اضافه شوند، می‌توانیم پیشرفت بیشتری داشته باشیم، هنوز ۱۵ روز تا پایان مهلت نقل و انتقالات زمان داریم، احساس می‌کنم در زمان باقی مانده، بازیکنانی به تیم اضافه خواهند شد، همچنین ممکن است برخی بازیکنان از ما جدا شوند.