ویندزور جان در پیامی به دبیرکل فدراسیون فوتبال صعود تیم ملی جوانان به مرحله نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۹ سال ۲۰۱۶ که منجر به کسب جواز حضور در جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ شده است را تبریک گفت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: ویندزور جان در پیامی به دبیرکل فدراسیون فوتبال صعود تیم ملی جوانان به مرحله نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۹ سال ۲۰۱۶ که منجر به کسب جواز حضور در جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ شده است را تبریک گفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ویندزور جان، دبیرکل AFC در پیام خود خطاب به دکتر علیرضا اسدی آورده است: من از طرف رئیس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا صعود تیم ملی جوانان ایران به مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۹ سال ۲۰۱۶ بحرین را صمیمانه تبریک می گویم.

وی در ادامه تأکید کرد: این در حالی است که تیم ملی جوانان ایران به عنوان یکی از ۴ تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی توانسته جواز حضور در مسابقات جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ که به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود را نیز کسب کند.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان نامه خود ضمن تبریک مجدد به ملی پوشان افزود: امیدوارم ملی پوشان کشورتان بتوانند به موفقیت های بیشتری طی مسابقات جاری و همچنین رقابتهای جام جهانی زیر ۲۰ سال که سال آینده برگزار می شود، دست پیدا کنند.