برانکو از پرسپولیس یک تیم ساخته که به بازیکنان وابسته نیست و نبود بیرانوند تأثیر منفی در این بازی بر عملکرد تیمی آنها ندارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برانکو از پرسپولیس یک تیم ساخته که به بازیکنان وابسته نیست و نبود بیرانوند تأثیر منفی در این بازی بر عملکرد تیمی آنها ندارد.

حسن هوری در مورد دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: پرسپولیس تیم خوبی است و از حمایت هوادارانش هم در این دیدار برخوردار است ولی ما تیم جوان و شجاعی داریم که ترسی از رقابت با پرسپولیس ندارد و یک بازی خوب و شجاعانه انجام خواهیم داد.

وی در مورد غیب علیرضا بیرانوند در این دیدار عنوان کرد: امیدوارم مصدومیت بیرانوند هرچه زودتر برطرف شود و بتواند برای تیم ملی کشورمان بازی‌های خوبی انجام دهد، ولی در دیدار روز جمعه نبودش تأثیر چندانی روی عملکرد پرسپولیس ندارد چرا که برانکو یک تیم تشکیل داده که به بازیکن خاصی متکی نیست.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در رابطه با تقابل با خط حمله پرسپولیس گفت: خط حمله پرسپولیس خطرناک است ولی ما هم مدافعان خوبی داریم که اجازه هرکاری به مهاجمان پرسپولیس را نمی‌دهند.

هوری در مورد بازی مقابل مهدی طارمی تصریح کرد: طارمی مهاجم خطرناکی است و هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی بازیکن خوبی است. امیدوارم مقابل تیم ما کاری از پیش نبرد و برای او بعد از دیدار با صنعت نفت آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی باشد و همه از دیدن یک بازی زیبا لذت ببرند.