مالک باشگاه نساجی مازندران گفت هنوز خریدار واقعی برای خرید این باشگاه پیدا نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: مهدی پرهام درباره واگذاری باشگاه نساجی عنوان کرد: متأسفانه خیلی‌ها می‌آیند و صحبت می‌کنند و فقط می‌خواهند اسم‌شان بر سر زبان‌ها بیفتد اما هنوز خریدار واقعی و پای کار نیامده است. روز سه‌شنبه یک نفر برای خرید باشگاه آمد که جلسه‌ای با حضور او، بهروان، عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه و حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران برگزار کردیم. فردی برای خرید باشگاه آمد که من فقط به احترام بهروان و حسین‌زادگان و مردم در جلسه حاضر شدم و سوالات او را پاسخ دادم. من اصلاً اسم او را هم نمی‌دانم و باید با مدیران زیردست من صحبت می‌کرد.


وی افزود: روز گذشته (پنجشنبه) قرار بود مشتری بیاید و قراردادی برای خرید باشگاه نساجی تنظیم کند که این اتفاق رخ نداد. هر کسی می‌آید حساب و کتاب می‌کند و با خود می‌گوید اگر من چند میلیارد تومان در باشگاه نساجی خرج کنم، چه برگشتی برایم دارد؟ خیلی‌ها فکر می‌کنند درآمد زیادی داریم اما نمی‌دانند کسانی که در هر رشته ورزشی هزینه می‌کنند، ایثار و به ورزش و جوانان کشور خدمت می‌کنند. نمی‌دانند بازی‌های ما نه بلیت فروشی دارد نه تبلیغات. در نهایت هم مشتری منصرف می‌شود، اما برای مانور بد نیست. چند عکس می‌اندازند و نام‌شان مطرح می‌شود و لذت می‌برند.

مالک باشگاه نساجی دراین خصوص که گفته بود باشگاه را بدون دریافت پول و تنها با این شرط که خریدار جدید بدهی‌های باشگاه را پرداخت کند واگذار می‌کند گفت: با این شرایط کسی حاضر نمی‌شود که بیاید، چه برسد به اینکه بخواهیم از خریدار پول هم بگیریم. هر قیمتی بگوییم کسی باشگاه را نمی‌خرد و فکر می‌کنم باید ارگان یا مجموعه‌ای باشگاه را بخرد که بخواهد بهره‌برداری کند. پخش تلویزیونی هم نداریم. صدا و سیمای استان می‌گوید باید برای پخش هر بازی، مبلغی به ما پرداخت کنید، نیروی انتظامی می‌گوید برای تأمین امنیت باید مبلغی را بدهید. فقط باید پول بدهی و هیچ کمک و درآمدی برای تیم‌ها ندارد.

پرهام با بیان اینکه لیگ یک هیچ درآمدی ندارد، تصریح کرد: در لیگ برتر، تیم‌ها درآمدزایی بیشتری دارند. فدراسیون فوتبال بخاطر تبلیغات، مبلغی دریافت می‌کند و به باشگاه‌ها هم پولی می‌دهد.

مالک باشگاه نساجی درباره ماندن یا رفتن بازیکنان تیم نساجی و نیز انتخاب سرمربی جدید برای این تیم گفت: وضعیت مالکیت باشگاه باید مشخص شود. پس از آن درباره سایر موارد تصمیم‌گیری خواهد شد.