در برابر بهترین دفاع جهان باکسب ۸۲ درصد موفقیت عملکرد خوبی داشتیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت : در برابر بهترین دفاع جهان باکسب ۸۲ درصد موفقیت عملکرد خوبی داشتیم.


اسلوبودان کواچ در نشست خبری پس از برتری سه برصفر تیمش برابر روسها افزود: شاگردانم عملکرد فوق العاده ای داشتند و با 82 درصد موفقیت در حمله برابر بهترین دفاع جهان بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به همه نشان دادیم ایران در سطح بالایی والیبال بازی می کند و باید به این تیم احترام بگذارند.

وی گفت: قبل از این دیداربه بازیکنان گفتم که مسوولیت سنگینی دارند و باید به پیراهن تیم ملی، 15 هزار تماشاگر سالن و 50 میلیون بیننده تلویزیونی احترام بگذارند و خوب بازی کنند.

کواچ در پاسخ به این سووال که تیم در چه بخش هایی موفق نبود که شاید صعود نکنیم گفت : در گروه سختی قرار داشتیم و حتی از عملکرد سال قبل بهتر بودیم شاید یک قدم مهم در برابر لهستان را خوب برنداشتیم اما در دیگر مسابقه ها خوب بودیم.

وی اضافه کرد: شاید افتخار باشد که در همه زمینه ها فکر کنیم بهترین هستیم اما تیم ایران یک تیم تازه به قدرت رسیده در جهان است و هر روز باید قدم هایی برای بهتر شدن بردارد.

وی درخاتمه ازخبرنگاران پرسید واقعا درک می کنید پیروزی بر قهرمان جهان و المپیک چیست؟ تیم ایران به این موفقیت دست یافت و این بسیار مهم است.


سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: جو حاکم بر سالن فوق العاده و حمایت تماشاگران عجیب و غیرقابل باور بود.

کلیمکین که تیمش یازدهمین شکست را در لیگ جهانی تجربه کرد در جمع خبرنگاران گفت: نخست باید بگویم که هنوز گوش‌هایم درد می‌کند.

وی افزود:‌ تیم ملی والیبال ایران خوب نبود بلکه فوق العاده بود و دلیل آن نیز هماهنگی بازیکنان این تیم به دلیل بیشتر بازی کردن است. در حالی که تیم ما جوان است و چندان کنار هم بازی نکرده‌اند.

وی افزود: به دلیل آسیب دیدگی چند بازیکن مجبور به استفاده از بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی شدیم. سرمربی روسیه درباره نتایج ضعیف تیم روسیه در جایگاه قهرمان المپیک لندن گفت:داستان المپیک لندن کاملا متفاوت است زیرا با تیم دیگری در آن رقابت ها حضور داشتیم.

وی در پایان درباره دلیل استفاده از موزرسکی در پست قدرتی‌زن گفت: بازیکن اصلی ما در این پست دچار کشیدگی عضله شده بود و با اینکه به تهران آمد منطقی نبود از او استفاده کنیم.