مسابقه تیم های فوتبال ستارگان ایران و جهان با نتیجه ۳ به صفر به سود ستارگان جهان پایان یافت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مسابقه تیم های فوتبال ستارگان ایران و جهان با نتیجه ۳ به صفر به سود ستارگان جهان پایان یافت.


مسابقه فوتبال خیریه تیم های ستارگان ایران و جهان که درحضور نزدیک به 50 هزار نفر برگزار شد در نهایت با برد 3 به صفر تیم ستارگان جهان خاتمه یافت.

دیدار خیریه تیم های ستارگان فوتبال ایران و جهان با قضاوت خداد افشاریان در حضور بیش از 30 هزار تماشاگرورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

قرار است عواید حاصل از این دیدار خیریه که با برتری 3 بر صفرستارگان جهان همراه شد به بیماران ام اس کشور تعلق گیرد گل های این دیدار را روبرتو کارلوس ، لوییس فیگو و پدرو پائولتا برای تیم ستارگان جهان به ارمغان آورند.

نکته جالب توجه این دیدار تلاش فراوان تیم ستارگان ایران برای رسیدن به گل بود که عدم آمادگی بدنی مناسب آنان و فاصله فنی زیاد با تیم ستارگان جهان مانع از موفقیت تیم کشورمان برای گلزنی شد باوجود اینکه تیم ایران از ستارگان فوتبال و هنرمندان تشکیل شده است از جمع هنرمندان تنها سیدجواد هاشمی کمتر از 5 دقیقه در ترکیب قرار گرفت.

این درحالی است که تیم ایران تمرینات خود را با حضور هنرمندان آغازکرد و سالهاست با نام باشگاه هنرمندان کار خود را دنبال می کند در دقیقه هجدهم - تیم ستارگان جهان پشت محوطه جریمه ایران صاحب ضربه ایستگاهی شد که روبرتو کارلوس برزیلی همچون دوران جوانی خود با شوتی

سهمگین که در میانه راه به حمید استیلی برخورد کرد گل نخست این دیدار را به ثمر رساند.

در دقیقه 30 لوییس فیگو ستاره اسبق تیم ملی پرتغال پس از همکاری با ادگارد داویدس و با ضربه ای تماشایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند در آخرین ثانیه های نیمه نخست ، پدرو پائولتا گل سوم ستارگان جهان را به نام خود ثبت کرد.

تیم ستارگان جهان این دیدار را با ترکیب ویتور بایا- دوایت یورک -فرناندو کوتو- روبرتو کارلوس - فرناندو هیرو- فابیو کاناوارو- لوییس فیگو- مارسل دسایی - میشل سالگادو- ادگارد داویدس و گایسکا مندیتا آغاز کرد.

در ادامه - پدرو پائولتا- فرناندو سانز- یاری لیتمانن - بودو ایلگنر به عنوان یار تعویضی وارد میدان شدند.

علی پروین سرمربی تیم ستارگان ایران در ابتدا- احمدرضا عابدزاده -فرهاد مجیدی - علی کریمی - کریم باقری - جواد زرینچه - مهدی هاشمی نسب - یحیی گل محمدی - جواد نکونام - خداداد عزیزی - علیرضا نیکبخت واحدی و حمید استیلی را به میدان فرستاد.

در ادامه - علیرضا منصوریان - محمد نوازی - ابراهیم میرزاپور- رسول خطیبی -محمدرضا مهدوی - مجید نامجومطلق - مارکار آقاجانیان - مهدی صالح پور- عادل فردوسی پور- سیدجواد هاشمی و کامران نجف زاده به میدان رفتند.

محمدمایلی کهن - عباس رضوی و سعید بیگی دیگر اعضای کادر فنی تیم ایران بودند.