از اینکه امروز توانستیم در یک کار خیر شرکت کنیم خوشحالم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرمربی تیم فوتبال ستارگان ایران گفت: از شکست بیزارم و خیلی متاسفم که امروز بازی را واگذار کردیم.

علی پروین گفت: از اینکه امروز توانستیم در یک کار خیر شرکت کنیم خوشحالم اما من دوست دارم تیمم همیشه برنده باشد و از شکست بیزارم، خیلی متاسف و ناراحت شدم از اینکه امروز در این بازی دوستانه شکست خوردیم.

وی افزود: تشکر می کنم از هم آنهایی که آمدند و امروز به ما کمک کردند اما به نظر من بهتر است یکی دوماه قبل از برگزاری این بازیها تیم مان را تشکیل دهیم تا با بازیکنانی آماده با حریف دیدار کنیم نه بازیکنانی که اضافه وزن دارند.

پروین گفت: خیلی ها امروز کمک کردند تا این بازی برگزاری شود از همه آنها تشکر می کنم، ازهنرمندانی هم که آمدند و روی نیمکت نشستند تشکر می کنم همچنین از مایلی کهن هم خواستم در این بازی به ما کمک کند و او نیز پذیرفت وخوشحالم که امروز در کنار ما بود.


کارلوس: همه چیز فوق العاده بود

بازیکن تیم فوتبال ستارگان جهان گفت: امروز روز فوق العاده ای را تجربه کردم و هیچگاه این روز را از یاد نخواهم برد .

روبرتو کارلوس افزود: امروز روزی واقعا فوق العاده و فراموش نشدنی برای من بود ، هواداران ایرانی فضای بسیار خوبی ایجاد کرده بودند و خوشحالم از اینکه در ایران حضور دارم و این فضا را تجربه کردم .

وی در خصوص بازی خیریه هم گفت: خوشحالم که توانستم سهمی در این کار خیر داشته باشم و امیدوارم توانسته باشیم کمکی برای درمان بیماران نیازمند کرده باشیم .

وی در پایان درباره گلی که به ثمر رساند نیز گفت : گل زیبایی بود ، خوشحالم که توانستم مقابل چشمان هواداران ایرانی گلزنی کنم.