سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: تیم ما در رقابت‌های جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی این مسابقات تلاش می کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: تیم ما در رقابت‌های جام حذفی برای رسیدن به قهرمانی این مسابقات تلاش می کند.


برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندرانزلی، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی افزود: دیداری که در جام حذفی پیش‌رو داریم را باید با برد پشت سر بگذاریم. ما اهداف بزرگی در جام حذفی داریم و می‌خواهیم که در این رقابت‌ها به قهرمانی برسیم.

وی افزود: به تیم ملوان احترام می گذاریم، اما هدف‌مان مقابل این تیم فقط برد و صعود به مرحله بعد است.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: هر تیمی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد با همه توان خود مبارزه می کند. طبیعی است که بازی با سایپا یک سری عواقبی داشت که چند بازیکن‌مان حضور ندارند و به آنها استراحت می دهیم و تغییر زیادی را در ترکیب داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه برخی‌ها معتقدند که در بین بازیکنان استرس وجود دارد گفت: این موضوع را می‌توان استرس یا مسئولیت پذیری نامید، اما به طور حتم بازیکنانمان زیر فشار هستند. فشار بازی و فشار انتظارهایی که از تیم پرسپولیس وجود دارد طبیعی است زیرا تعداد بازیکنان جوان در تیم ما زیاد است که نمی‌توانند در همه بازی‌ها، خود را به خوبی نشان دهند.

برانکو در مورد اینکه تیم جوانی دارد که در 6 هفته 4 باخت داشته‌اند و اگر در جام حذفی شکست بخورند احتمال برکناری وجود دارد گفت: با همه توان و با کیفیت و صادقانه و مسئولیت‌پذیرانه کار می‌کنیم و این امر خیلی مشهود است و در همه بازی‌ها با قدرت ظاهر شده ایم اما متاسفانه نتیجه خوب پیش نیامده است.

وی ادامه داد: دوست دارم اشاره کنم که از 6 بازی 3 دیدار به صورت مستقیم توسط داور به دست آمده است، در خصوص من هم باشگاه تصمیم می ‌گیرد. خودم را درگیر این مسئله نمی کنم و هر چیر که خدا بخواهد همان خواهد شد.