قریبا روزی نیست که چهره های معروف کشورمان از بازیگر سینما و تلویزیون گرفته تا بازیکن فوتبال تصویری از خودش یا رفقا و متعلقاتش را در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام منتشر نکند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:


مصطفی صادقی ، مثلث آنلاین :تقریبا روزی نیست که چهره های معروف کشورمان از بازیگر سینما و تلویزیون گرفته تا بازیکن فوتبال تصویری از خودش یا رفقا و متعلقاتش را در فضای مجازی و خصوصا اینستاگرام منتشر نکند. رسانه ها هم به جهت علاقه مردم به این چهره ها به بازنشر این تصاویر در صفحات اینستاگرام اقدام می کنند و خدا می داند که این اخبار با چه بازدیدی مواجه می شود.
حالا اما یک اتفاق خوب افتاده . از آن اتفاقات که معمولا کمتر تجربه می شود. یکی از معروفترین بازیگران سینمای ایران ، تصویری از یک جانباز را بر روی صفحه شخصی خود در اینستاگرام قرار داده است .محمد رضا گلزار ذیل این عکس نوشته است :
جانباز 70% حاج رجب محمد زاده . هر چه آرامش داریم صدقه سر این عزیزان و شهدای دوران جنگ ، دست این بازماندگان را باید بوسید.
از این تصویر نمی شد گذشت . حتما باید برای آن حاشیه نویسی می کردم:
یکم : محمد رضا گلزار یکی از بازیگران زیباروی سینمای ایران است. او سوای بهره گیری از هنر بازیگری اش بخش قابل توجهی از همین محبوب بودنش را مدیون چهره متفاوتش است. بابانظر هم لابد روزی چهره خاص خود را داشته است . او البته شاید برای مردم در آن برهه معروف نبوده اما حتما دوست داشتنی ترین چهره و قیافه برای فرزندان و متعلقات و منسوبانش را داشته است.
دوم : معاندان مردم کشور ما و البته به آنها اضافه کنیم برخی جوگیران و ندید بدید های فضای مجازی اخیرا یاد گرفته اند که وقتی هر کدام از این چهره های کشور کاری از این دست می کنند به صفحه اجتماعی آنها حمله برده و تمام کینه اشان را از دوست داشتنی ها مردم ما نشان می دهند.
سوم : برخی می گویند چهره های معروف ما خصوصا هنرمندان مانند برخی روشنفکران سفره شان را از مردم جدا کرده و خود را سوای جامعه می دانند . جایی بالاتر یا شاید خیلی دورتر از آنها . پس این قشر حتما کاری نمی کند که خود را مانند مردم نشان دهند.
چهارم : برخی می گویند نسل جنگ حالا باید فقط یک خاطره باشد جایی در دورترین گوشه ذهن ما . می گویند اصلا چه دلیلی دارد که ما آن سال های به زعم آنها خاکستری را زنده کنیم.
پنجم : ... و خیلی چیزهای دیگر!
محمد رضا گلزار حالا گفته است که چهره بابا رجب هم زیباست . او هم معروف است مثل او . او هم دوست داشتنی است مثل او . محمد رضا گلزار گفته است خود را مثل روشنفکرها جدای از این مردم نمی داند . او گفته هنوز یادش هست که در این شهر بابارجب ها زنده اند مثل خاطرات آن سال های سبز و دوست داشتنی که مردم ما تمام وجودشان را از سر اخلاص بر دست گرفته و عاشقانه دوست داشتن میهنشان را به همه نشان می دادند.
خدا کند دلمان برای این اتفاق های خوب تنگ نشود از بس کم و دیر به دیر اتفاق می افتد!
زنده باد بابا رجب، آفرین بر گلزار.

پی نوشت : چه اشکالی دارد همان جماعت معاند ، جو گیر و ندید بدید فضای مجازی ما را هم متهم کند!