هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با انجام ۶ دیدار پیگیری میشود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با انجام ۶ دیدار پیگیری میشود ودر مهمترین بازی استقلال تهران در اهواز میهمان فولاد است.


هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال دیروزبا انجام یک دیدار آغاز شد. در این روز استقلال خوزستان یک بر صفر گسترش فولاد تبریز را در اهواز شکست دادو به صدر جدول صعود کرد.

دیدارهای جمعه با بازی تیم‌های پدیده و راه‌آهن آغاز می‌شود. این دو تیم از ساعت 14 و 45 دقیقه به مصاف هم می‌روند. دو تیم هم‌اکنون در رده‌های یازدهم و سیزدهم سایه به سایه یکدیگر حرکت می‌کنند و هر یک امیدوار است با برتری در این بازی خود را از پایین جدول جدا کند.

از ساعت 15:15 چهار دیدار به صورت همزمان آغاز می‌شوند. صبا با ذوب‌آهن در قم دیدار می‌کنند. یحیی گل‌محمدی و تیمش امسال خیز بلندی برای قهرمانی برداشته‌اند و رفته‌رفته خود را به صدر جدول نزدیک می‌کنند. در صورتی که استقلال خوزستان نتواند گسترش فولاد را شکست دهد، ذوب‌آهن این فرصت را دارد که موقتا خود را به صدر جدول برساند هرچند حریف این هفته ذوب‌آهن تیم سختکوش علی دایی است.

جدال سرمربیان سابق پرسپولیس می‌تواند بسیار جذاب باشد چرا که دو تیم در جدول رده‌بندی هم با تنها یک امتیاز اختلاف همسایه هستند و هر دو تیم از نیروی جوان و باانگیزه سود می‌برند.

همزمان با این دیدار، تراکتورسازی و سیاه‌جامگان مشهد در تبریز و سایپا و ملوان در تهران به مصاف هم می‌روند. اما شاید مهمترین و حساس‌ترین دیدار این روز در اصفهان برگزار شود؛ جایی که سپاهان با سرمربی جدیدش به مصاف نفت تهران می‌رود.

پس از برکناری جنجالی حسین فرکی و آمدن استیماچ کروات به اصفهان، هواداران متعصب این تیم اصفهانی منتظرند که عملکرد این تیم را با ترکیب جدید کادر فنی اش ببینند. با این حال حریف این هفته سپاهان تیمی است که تازه پس از چندین هفته به فکر پیروزی افتاده و نرم نرمک خود را در جدول پیدا کرده است.

سپاهان اکنون با 17 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و نفت با 12 امتیاز، دوازدهم است.

در آخرین دیدار جمعه نیز فولاد در اهواز از استقلال تهران میزبانی می‌کند. استقلال در این بازی فقط به بازگشت به صدر فکر می‌کند و روی کاغذ کار چندان سختی هم ندارد. فولاد این فصل آنقدر نتایج ضعیف و نمایش نازیبا داشته که کمتر هوادار این تیم به پیروزی برابر استقلال امیدوار است.

در یازده هفته گذشته بارها از برکناری یا استعفای اسکوچیچ سخن به میان آمده اما فعلا این مربی کروات در اهواز مانده و به روزهای خوب می‌اندیشد؛ روزهایی که به نظر نمی‌رسد فعلا برسند.

استقلال 22 امتیازی است ولی فولاد با شش امتیاز در رده یکی مانده به آخر قرار دارد.

به گزارش ایسنا ، آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر، شنبه برگزار می‌شود و پرسپولیس میزبان تیم قعر جدولی استقلال اهواز است.