رقابت پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان با حضور هواداران گرگانی حساس ترین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال پیش بینی می شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

رقابت پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان با حضور هواداران گرگانی حساس ترین مسابقه هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال پیش بینی می شود.

هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال در حالی فردا 26آذر برگزار می شود که پتروشیمی بندرامام هفته یازدهم را با پیروزی شیرین در خانه برابر تیم سوم جدول رقابتها پشت سر گذاشت، پتروشیمی ها توانستند در خانه شیمیدر را با بیش 30 امتیاز اختلاف با نتیجه 83-50 شکست دهند.

اینطور به نظر می رسد کادر فنی و بازیکنان پتروشیمی بندرامام به مرور در یازده مسابقه قبلی خود هماهنگ تر شدند و در هر مسابقه پیش رو بهتر ظاهر می شوند.

در حال حاضر پتروشیمی بندر امام با 9 پیروزی ، 2 باخت و کسب 20 امتیاز در صدر جدول رقابتها قرار گرفته است و در هفته دوازدهم رقابت ها به گرگان رفته اند تا برابر تیم پرتماشاچی و هوادار شهرداری گرگانی بروند که در حال حاضر با 6 پیروزی و 5 باخت در جایگاه ششم جدول قرار دارد ،گرگانی ها در 11 هفته تیم های بزرگی را با هدایت محمد مهدی ایزدپناه شکست داده اند و در هفته یازدهم در یک مسابقه نزدیک ، حساس و نفس گیر با سه امتیاز اختلاف در 5 دقیقه وقت اضافه اول نتیجه را 95 -93 واگذار کردند.

از مسابقه پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان می توان بعنوان حساس ترین مسابقه هفته دوازدهم نام برد چرا که گرگانی ها در خانه مسابقه می دهند و پتروشیمی هم تلاش می کند روند رو به جلو و صدرنشینی خود را در جدول رقابتها حفظ کند.

پالایش نفت آبادان تیمی که در حال حاضر با 9 پیروزی ، 2 شکست و 20 امتیاز در جایگاه دوم جدول رقابتها قرار دارد در هفته یازدهم لیگ در خانه ثامن مشهد هفتم جدولی به پیروزی 84-72 برسد در هفته دوازدهم رقابتها در خانه میزبان شهرداری اراک چهارم جدولی است که از یازده مسابقه قبلی خود 7 پیروزی و 4 شکست ثبت کرده است البته اراکی ها در 4 هفته اخیر به هدایت محمد کسایی پور 4 پیروزی متوالی کسب کرده اند و در پی حفظ این روند هستند اما به نظر می رسد با توجه به آمادگی بالای بازیکنان و کادر فنی تیم پالایش نفت آبادان نوار پیروزی های اراک گسسته شود.

اما در تهران تیم سوم جدول شیمیدر که تا پایان هفته یازدهم 8 پیروزی و سه باخت دارد این هفته کار سختی را در خانه پیش رو ندارد و برابر آینده سازان میهن اصفهانی قرار می گیرد که هفته پیش توانست با پیروزی برابر شهرداری تبریز دوم پیروزی خود را کسب کند.

در دومین مسابقه تهران تیم نیروی زمینی که فقط 2پیروزی از 11 مسابقه کسب کرده و در آخر جدول رقابتها قرار گرفته میزبان تیم دانشگاه آزاد پنجم جدول است دانشگاهی ها با سرمربیگری مصطفی هاشمی در این فصل 6 پیروزی در کارنامه دارند و در تلاش هستند فاصله خود را با صدر جدول رقابتها کمتر کنند.

در مسابقه دیگر این هفته هم دو تیم شهرداری تبریز و ثامن مشهد که هفته یازدهم را با شکست پشت سر گذاشته اند در تبریز رقابت خواهند کرد .