روزنامه "خبرجنوب" تنها روزنامه‌ای است که طی روزهای گذشته و در ایام تطیلات پایان سال و نوروز بی‌وقفه منتشر شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مدیر موسسه بین‌المللی مطبوعاتی خبر در این‌باره گفت: روزنامه خبرجنوب طبق معمول 18 سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی سال 95 منتشر شده است.

حسین واحدی‌پور با بیان اینکه روزنامه خبرجنوب روز 13 فروردین نیز منتشر خواهد شد، افزود: با توجه به روزهای حساس و تعطیلات طولانی سال نو، مردم کشور اشتیاق فراوانی به کسب خبر و آگاهی از مسائل روز دارند، روزنامه خبرجنوب با درک این حساسیت مانند سال‌های قبل به انتشار در ایام تعطیلات نوروز، ادامه داد.

مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب خاطرنشان کرد: این روزنامه با اعتقاد به فرهنگ پویا و اصیل اسلامی - ایرانی و لزوم آگاهی مردم از مسائل روز همواره بر اطلاع‌رسانی دقیق و سریع اصرار دارد.

واحدی‌پور تداوم اطلاع رسانی را از اهداف مهم انتشار بی وقفه روزنامه خبرجنوب عنوان و اضافه کرد: در عصری زندگی می‌کنیم که سرعت و دقت در اطلاع رسانی حرف اول را می‌زند.

وی با اشاره به تنوع ابزار اطلاع رسانی بیان کرد: خبر ایام تعطیل و غیر تعطیل نمی‌شناسد و در هر زمانی اتفاق می‌افتد و باید رسانه‌ای باشد تا خصوصا در ایامی که روزنامه مکتوبی منتشر نمی‌شود بار انعکاس اخبار را بر دوش بگیرد.

مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب با اشاره به عمر 37 ساله این روزنامه، انعکاس سریع و دقیق اخبار را یکی از دلایل اقبال مردمی نسبت به این روزنامه دانست و گفت: روزنامه خبرجنوب تنها روزنامه بخش خصوصی ایران به‌شمار می‌رود که تاکنون 10 هزار شماره منتشر کرده است.