وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی و عضو کنیست با انتشار عکسی از خودش در کنار یکی از اعضای خاندان حاکم در بحرین در جریان سفرش به تل‌آویو، از میزبانی از این شاهزاده بحرینی ابراز خرسندی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

شبکه ماهواره‌ای اللؤلؤة، ایوب قرا، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی و عضو کنیست با اتشار توئیتی نوشت: برای اولین بار به شکلی علنی با مبارک آل خلیفه، شاهزاده بحرینی در تل‌آویو دیدار کردم و به بررسی تقویت روابط دوجانبه پرداختیم و مفتخرم که فردا (دوشنبه) نیز میزبان او در کنست باشم.

این دومین باری است که قرا در اراضی اشغالی دیداری رسمی با مسئولان بحرینی داشته است.

پیش از این نیز او در دسامبر گذشته با سمیر صادق البحارنه، فرستاده پادشاه بحرین در تل‌آویو دیدار کرد.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در دسامبر فاش کرد که یک هیات از دولت بحرین سفری چهار روزه به اراضی اشغالی داشته و با مسئولان اسرائیلی دیدار کردند. این هیات دیداری میدانی از شهر قدس نیز داشتند که تیمی از وزارت خارجه اسرائیل هم آنها را همراهی کردند.

طبق گزارش این شبکه تلویزیونی اسرائیل در آن زمان، سفر هیات بحرینی به دستور مستقیم پادشاه بحرین برای ابلاغ پیام دوستی به اسرائیلی‌ها انجام شد.

ایوب قرا، یکی از چهره‌های نزدیک به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود. او در مه 2017 وزیر ارتباطات این رژیم شد.

قرا وابسته به جناح راست افراطی اسرائیل است و از طرح تشکیل کشور فلسطین در شبه جزیره سینا حمایت می‌کند. او از مخالفان طرح پایان اشغالگری در غزه بوده است.