ترامپ در توئیتی نوشت: "حقه" روسی این است که کمپین ترامپ را با روسیه همدست بوده است. اینکار هرگز انجام نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ترامپ: هرگز نگفته‌ام روسیه در انتخابات دخالت نکرده

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا اعلام کرد: من هرگز نگفته‌ام که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالتی نداشته است. این یک "حقه" روسی است که کمپین ترامپ با روسیه همدست بوده است.

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر نوشت: من هرگز نگفته‌ام که روسیه دخالتی در انتخابات آمریکا نداشته بلکه گفتم اینکار ممکن است توسط روسیه، چین و یا یک کشور دیگر و یا گروهی انجام گیرد. حتی ممکن است یک نابغه 400 پوندی(۲۰۰ کیلویی) بر روی تختش دراز کشیده و در حین بازی با کامپیوترش اینکار را انجام داده باشد.

ترامپ در این توئیت نوشت: "حقه" روسی این است که کمپین ترامپ را با روسیه همدست بوده است. اینکار هرگز انجام نشده است.

این توییت از جانب ترامپ پس از آن صورت گرفت که تیم رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا 13 شهروند روس و سه نهاد روسیه را به تلاش برای ایجاد نفاق در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا متهم کرد.

این محکومیت نشان می‌دهد روسها در حمایت از کاندیداتوری دونالد ترامپ، هیلاری کلینتون، رقیب وی رل در انتخابات هدف قرار داده‌اند.

وی نوشت: اگر هدف روس‌ها ایجاد تشنج و ماآرامی در داخل آمریکا بود موفق شده به رویایش دست یابد. آن‌ها(روس‌ها) اکنون در روسیه به ما میخندند. آمریکا باید ذکاوت به خرج دهد.

ترامپ بارها هرگونه تبانی میان کمپین انتخاباتی‌اش با روس‌ها برای پیروزی در انتخابات 2016 را رد کرده است.

دونالد ترامپ هم چنین در توئیت دیگری اظهار کرد، اگر اف‌بی‌آی زمان کمتری را صرف تحقیقات درخصوص پرونده روسیه کرده بود، می‌توانست مانع کشته شدن 17 تن و زخمی شدن 14 تن دیگر در تیراندازی چند روز گذشته در یک دبیرستان در فلوریدا شود!