ارتش سوریه حین پاکسازی شهرک های 'یلدا'، 'ببیلا' و 'بیت سحم' در جنوب دمشق، تسلیحات ساخت رژیم صهیونیستی و نیز تعدادی تجهیزات پزشکی، دستگاه مخابراتی، نقشه و ماشین آلات کشف کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از ایرنا ، تروریست ها همچنین پیش از خروج از این سه شهرک به همراه خانواده، مقدار زیادی از تسلیحات، مهمات و مین های خود را تحویل ارتش سوریه دادند که برخی آنها ساخت رژیم صهیونیستی است.
یگان هایی از ارتش سوریه حدود یک ماه گذشته، عملیات نظامی دقیقی را برای پایان دادن به حضور تروریست ها در جنوب دمشق آغاز کردند و طی آن بر محله های 'الماذنیه'، 'القدم'، 'العسالی'، 'الجوره' و نیز مساحت زیادی از منطقه 'الحجر الاسود' و اردوگاه 'یرموک' مسلط شدند.
بسیاری از مناطق حومه دمشق در پایتخت سوریه اکنون از اشغال گروه‌های تروریستی پاکسازی شده اما مناطق محدودی همچنان در اشغال گروه‌ تکفیری داعش است.
حملات ارتش سوریه و جبهه مقاومت اسلامی پس از بی نتیجه ماندن مذاکرات برای خروج گروه های تروریستی از منطقه حجر الاسود و اردوگاه یرموک در جنوب دمشق از اول اردیبهشت سال جاری آغاز شد.
پس از اخراج تروریست ها از غوطه شرقی، ارتش سوریه این فرصت را یافت تا کار تروریست های حاضر در غوطه غربی واقع در جنوب پایتخت را نیز یکسره کند.