پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

نخستین تصاویر از درون قصر «مرموز» کیم جونگ اون
روزنامه ی «دیلی میل» بریتانیا تصاویری را از یک مکان نامعلوم در نزدیک پیونگ یانگ پایتخت کره ی شمالی منتشر کرد. تصاویر نشان می دهد که قصر سبکی مدرن و باغ های وسیع دارد و طراحی داخلی آن ظریف و ساده است.

با وجود این که رهبر کره ی شمالی صاحب تعداد زیادی قصر است، در عین حال گرفتن عکس از آنها به دلیل اقدامات امنیتی سختگیرانه ای که دولت کره شمالی وضع کرده کاری دشوار است. بادیگارد سابق کیم جونگ اون به نام «لی یونک کوک» می گوید: «جونگ اون دست کم هشت قصر خارج از پایتخت دارد.»

روزنامه ی «دیلی میل» بریتانیا تصاویری را از یک مکان نامعلوم در نزدیک پیونگ یانگ  پایتخت کره ی شمالی منتشر کرد. تصاویر نشان می دهد که قصر سبک مدرن دارد و با  باغ های وسیعی کامل شده و طراحی داخلی آن ظریف و ساده است.

بنا به گزارش روزنامه ی دیلی میل روزنامه نگار روسی به نام «والری شریفلین» در طول دیدار وزیر امور خارجه ی روسیه «سرگئی لاوروف» از پیونگ یانگ به طور ویژه اجازه ی ورود به درون کاخ کیم جونگ اون را یافته است.  شریفلین همچنین عکس هایی از مناطقی پیرامون پایتخت پیونگ یانگ گرفته که وجود عناصر پنهان در میان زندگی روزانه شهروندان کره ی شمالی را افشا می سازد.