عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه اصولگرایان حتما چهره جدیدی برای حضور در انتخابات دارند که معرفی کنند، گفت: ملت چهره ای می خواهند که جنجال نداشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قاسم میرزایی نیکو  با اشاره به مطالب منتشر شده در خصوص قیاس دولت دوم اصلاحات با دولت دوازدهم و قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست، گفت: باید اذعان کرد که در کشورهای دنیا همواره فراز و نشیب وجود داشته است، به عنوان مثال در آمریکا گاهی دموکرات ها در مسند قدرت بوده اند و گاهی هم جمهوری خواهان قدرت را به دست گرفته اند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: البته می توان گفت که قیاس مذکور نادرست است زیرا باید به مولفه هایی مانند معیار مشخص، شرایط جامعه، مقبولیت و مشروعیت نظام و غیره توجه داشت.

وی ادامه داد: بر این اساس باید گفت که اگر قرار باشد گروهی با یک سوم رای روی کار بیاید یا نیاید امر درستی نیست لذا باید بتوان اقبال جامعه را جذب کنیم تا 60 الی 70 درصد شرکت کننده در انتخابات وجود داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: اصولگرایان حتما چهره تازه و جدیدی برای حضور در انتخابات دارند که معرفی کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: ملت عاقل‌تر از این هستند که اختیارشان را به دست کسی دهند که معلوم نیست چه اتفاقی را رقم بزند؛ به عبارتی ملت به دنبال عاقل ها می گردند و چهره ای می خواهند که جنجال نداشته باشد./

پایان پیام