رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد با رد شایعاتی در خصوص استعفای فرهاد رهبر گفت: همکاری نزدیکی بین من و فرهاد رهبر وجود دارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در حاشیه چهارمین همایش مرجعیت علمی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص شایعه استعفای فرهاد رهبر از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این حرف کاملاً نادرست است، ما از وجود دکتر فرهاد رهبر به عنوان یک فرد باتجربه و عالم که سابقه بسیار ارزشمندی در مدیریت دانشگاه دارد، استفاده می‌کنیم.

بیشتر بخوانید

واکنش رئیس دانشگاه آزاد به ادعای زیباکلام: از دو جا غیرقانونی حقوق میگرفت

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد استعفای فرهاد رهبر را تکذیب کرد

وی افزود: یکی از موفق‌ترین دوره‌های ریاست دانشگاه تهران زمانی بود که دکتر فرهاد رهبر رئیس این دانشگاه بود. ایشان سابقه معاونت رئیس‌جمهور در سازمان برنامه و بودجه را دارد و استاد تمام دانشگاه است.

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: ما از اینکه دکتر فرهاد رهبر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده دارند، خوشحالیم و همکاری تنگاتنگی بین بنده، دکتر رهبر، معاونان ایشان و مدیریت اجرایی و علمی دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد و چنین موضوعی به هیچ وجه صحت ندارد.

ولایتی با اشاره به فضاسازی‌ها و شایعات موجود پیرامون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این فضاسازی‌ها، القای شبهه از سوی کسانی است که منافع آنان در دانشگاه آزاد اسلامی به خطر افتاده است.

به گزارش تسنیم، روز گذشته شایعاتی مبنی بر استعفای رئیس دانشگاه آزاد در حالی منتشر شده که دانشگاه آزاد اسلامی به تازگی اجرای برنامه خود برای حل چالش بیکاری 20 هزار فارغ التحصیل دکترا را با تعدیل چندشغله‌های این دانشگاه، کلید زده است.