معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در خصوص آخرین آمار شهداو مجروحان حادثه تروریستی روز شنبه اهواز گفت: تا کنون 25 نفر در این حادثه شهید و 60 نفر مجروح شده اند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین علی حسین حسین زاده دقایقی پیش در گفت و گو با ایرنا افزود: متاسفانه به دلیل وخامت حال مجروحان این حادثه تروریستی آمار شهدا به 25 نفر افزایش یافت و رسیدگی به حال سایر مجروحان هم ادامه دارد.
وی گفت: هر چهار نفر تروریستها که به این اقدام شنیع دست زده بودند کشته شدند که 2 نفر در محل حادثه و 2 نفر دیگر در بیمارستان به هلاکت رسیدند.
وی گفت: خوشبختانه حال مابقی مجروحان این حادثه رضایتبخش اعلام شده است و کادر درمانی بیمارستانهای اهواز به صورت ویژه و اورژانسی در حال مداوای آنان هستند که با مساعد شدن حالشان از بیمارستان مرخص خواهند شد.
وی گفت: همچنین امروز بعد از این حادثه از بیمارستانهایی که مجروحان حادثه در آن بستری شده بودند حاضر شدم و ضمن ملاقات با مجروحان از نزدیک روند درمانی آنان را رسیدگی کردم و دستور دادم تا کادرهای درمانی برای درمان عزیزان بسیج شوند.
وی اسامی 21 شهید تروریستی را به شرح زیر اعلام کرد:
1-نبی دریس
2-هادی سامانیان
3-مسعود سهراب منش
4-خلیل هاشمی فر
5-امید نریمیسایی
6-علی سلمان وند
7-یوسف پور جلو
8-رضا شفیع نژاد
9-احسان شفیع نژاد
10-میلاد جهانگیری
11-سعید کریمی
12-امید فخری زنگنه
13-علی کمایی
14-علی لویمی
15-امیر حسینی اسدزاده
16-کود چهار ساله اقدامی
17-مهران زرافشان
18-حسین ولایتی فر
19-محمد افشنگی
20-سعید زارع
21-محمد عذاری
هنوز هویت چهار شهید دیگر این حادثه تروریستی شناسائی نشده است.
یک گروه مسلحانه تروریست که ظاهرا وابسته به گروهک تجزیه طلب الاحواز بوده است روز شنبه در جریان رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز پس از پوشیدن لباس مبدل سپاه و بسیج به جایگاه مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی حمله کردند.
7164/6064