«مایک مو» به عنوان بازیگر نقش «بروس لی» در فیلم «روزی روزگاری هالیوود» جدیدترین ساخته «کوئنتین تارانتینو» انتخاب شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  درَپ، «مایک مو» که در ماه پیش به مناسبت چهل‌پنجمین سالگرد «بروس‌لی» با انتشار پیامی در فضای مجازی به این ستاره سینمای رزمی ادای احترام کرد، در فیلم جدید «روزی روزگاری هالیوود» به عنوان بازیگر نقش «بروس لی» انتخاب شده است.

این بازیگر آمریکایی، ماه پیش به جمع بازیگران فیلم «روزی روزگاری هالیوود» پیوسته بود اما هنور نقش او در این فیلم فاش نشده بود.

داستان فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» که با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» و «برد پیت» نیز همراه است درباره گروه تبهکار «منسون» به سرکردگی «چارلز منسون» است که در اوت 1969 در یک شب چندین نفر را در یک سکونت‌گاه هالیوودی متعلق به «رومن پولانسکی» کارگردان مطرح لهستانی-فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد «شارون تیت» همسر باردار «پولانسکی» بود. «پولانسکی» برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که «بروس لی» احتمالا قاتل همسر وی بوده است.

دار و دسته «منسون» در سال 1971 در دادگاه گناهکار شناخته شدند و «چارلز منسون» رهبر این گروه در نوامبر سال گذشته میلادی در زندان درگذشت.

«تارانتینو» پیش از این درباره فیلمش توضیح داده بود: "حوادث این فیلم در زمان انقلاب هیپی‌ها و در دوران اوج هالیوود روی داد و سبک و طرح داستان فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» شباهت زیادی با فیلم «داستان‌های عامه پسند» (پالپ فیکشن) دارد".

قرار است فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» از تاریخ 26 جولای 2019 در سینماهای جهان اکران خود را آغاز کند.