نیکی کریمی و ابوالفضل پور عرب بعد از 28 سال دوباره رد یک قاب قرار گرفتند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایلنا، چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران به دبیری نیکی کریمی شب گذشته در حالی برگزار شد که نیکی کریمی و ابوالفضل پور عرب بعد از 28 سال دوباره درل یک قاب قرار گرفتند.

در این جشن با گرامیداشت یاد و خاطره استاد عزت الله انتظامی، ازکامبوزیا پرتویی، گوهر خیر اندیش، ابوالفضل پور عرب و مرتضی شایسته تقدیر شد و از امیر عابدی به عنوان پیشکسوت انجمن عکاسان سینمای ایران تجلیل شد.

همچنین در بخش معرفی بهترین عکاس سال سینمای ایران، تندیس انجمن و لوح افتخار به محمد فوقانی برای مجموعه عکس‌های فیلم «سو تفاهم» اهدا شد. در این بخش امیر حسین شجاعی برای مجموعه عکس‌های فیلم «اتاق تاریک» و سمیه جعفری برای مجموعه عکس‌های فیلم «کشتی آلان» شایسته تقدیر شناخته شدند ودیپلم افتخار به آنها اهدا شد.

حسن هندی برای مجموعه عکس‌های فیلم «پاسیو» وامید صالحی برای مجموعه عکس‌های فیلم «درساژ» نیز کاندید این بخش بودند. اردلان آذر می برای مجموعه عکس‌های فیلم «امیر» نیز استعداد برتر (عکاسان خارج از صنف) چهارمین جشن معرفی شد.

حافظ احمدی رییس انجمن عکاسان سینمای ایران ازنیکی کریمی، سروش صحت و هادی عزیزی مدیریت سام سنترتقدیر کرد. و کارت عضویت افتخاری انجمن عکاسان سینمای ایران به نیکی کریمی اهدا شد.

نیکی کریمی و ابوالفضل پور عرب بعد از 28 سال در یک قاب +عکس