«رابرت دنیرو» بازیگر برنده اسکار و سرشناس هالیوودی پس از 20 سال زندگی مشترک از همسرش «گریس هایتور» جدا شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از فاکس نیوز، «گریس هایتور» که اکنون 63 ساله است، در سال 1997 با «رابرت دنیرو» ستاره پرفروغ سینمای هالیوود در آن سال‌ها ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام «الیوت» و «هلن» است.

این اولین باری نیست که خبر جدایی این زوج هالیوودی مطرح می‌شود و دو سال پس از ادواج نیز در رابطه موضوع حضانت فرزندانشان نیز به مشکل برخوردند اما در نهایت این موضوع حل شد و به طلاق نرسید.

«دنیرو» پیش از این نیز با «داین آبوت» ازدواج کرده بود که دو فرزند 74 ساله و 42 ساله به نام‌هاس «درنا» و »رافائل» نیز از این ازدواج دارد. وی همچنین از اولین ازدواج خود با «توکی اسمیت» نیز صاحب یک دوقلوی 23 ساله به نام‌های «جولین» و «آرون» است.

«رابرت دنیرو» که بازی در بیش از 100 فیلم سینمایی را در کارنامه هنری دارد، علاوه بر کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «پدرخوانده» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» و «گاو خشمگین» از «مارتین اسکورسیزی» جوایز بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن، شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز، جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن‌سباستین، مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری و ... را نیز دریافت کرده است.