معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو مجوز اجرای کنسرت موسیقی علی زند وکیلی در مشهد خبر داد و صفحه اینستاگرام این هنرمند این خبر را تایید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایلنا، خبرها از لغو شدن کنسرت علی زند وکیل که قرار بود در مشهد برگزار شود، حکایت دارند. محمدرضا محمدی (معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی) نیز دراین خصوص گفت: برای برگزاری این کنسرت هیچ مشکلی با هیچ قسمتی نداشتیم اما بنا به دلایلی که مربوط به حوزه کاری خود ما می‌شود و جنس این دلایل بیشتر شبیه دلایل فنی است و ارتباطی به هیچ حوزه دیگری ندارد، در نهایت این اتفاق نیفتاد و اجرای کنسرت موکول به زمان دیگری شد. آن زمان به زودی اعلام و این کنسرت اجرا خواهد شد.

او با اشاره به آنکه برای نخستین بار همه پای کار بودند گفت: ولی اشکالی پیش آمد که صلاح دانستیم الان این اتفاق نیفتد و در آینده خیلی نزدیک اجرا شود.

گفته می‌شود که قرار بود کنسرت زند وکیلی قرار بود امروز و فردا در آمفی تئاتر برج سپید مشهد و در چهار نوبت برگزار شود که بابت این امر تعدادی بلیت نیز فروخته شده بود اما با اعلام لغو مجوز برگزاری، مبالغ کسانی که از سایت بلیت خریده بودند به آنها مسترد می شود. افرادی هم که از موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس بلیت خریداری کرده اند با مراجعه به موسسه می توانند مبالغ پرداختی خود را دریافت کنند.

همچنین صفحه اینستاگرامی موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس مجری این برنامه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: گروه موسیقی آقای زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانیها مشهدالرضا(ع) برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بی‌ دریغ مسئولان شهر مشهد روبه ‌رو گردید بطوری‌که در ساعات اولیه کل بلیتهای دو سانس آن به ‌فروش رفت. اما با نهایت تأسف در اواخر آماده ‌سازی با مشکلات پیش‌ بینی نشده روبه ‌رو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

علی زند وکیلی نیز در استوری صفحه اینستاگرامش با انتشار عکس دوم ضمن تایید خبر لغو کنسرتش در مشهد نوشت:

هو المحبوب

گروه موسیقی آقای علی زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی‌ها ، مشهدالرضا برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بیدریغ مسئولین محترم شهر مشهد روبه رو گردید. بطوریکه در ساعات اولیه کلیه بلیط های دوسانس بفروش رفت.

اما با نهایت تاسف در اواخر آماده سازی با مشکلات پیش بینی نشده روبرو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو گردید.

از حمایت بی دریغ شما هنردوستان عزیز کمال سپاس را داریم.