سرمربی تاتنهام از عملکرد خوب تیمش در بازی برابر رئال مادرید تمجید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 سه شنبه هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری هشت دیدار آغاز شد. در مهمترین بازی رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان تاتنهام بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

مائوریسیو پوچتینو بعد از این دیدار در نشست خبری خود گفت: عملکرد بسیار خوبی برابر قهرمان دوره قبل این رقابت‌ها داشتیم و فقط می‌توانم به بازیکنانم تبریک بگویم و از آنها به خاطر این عملکرد خوب تشکر کنم. همه در این دیدار فوق العاده بودند. هوادارانی هم که در ورزشگاه بودند خیلی خوب بودند. فوتبال برای لذت بردن است. ما تازه وارد لیگ قهرمانان شده‌ایم و به بازیکنانم گفتم بدون هیچ استرسی در زمین بازی، راحت بدوند و احساس آرامش و لذت کنند. نشان دادیم چیزی از تیم‌های بزرگ دنیا کم نداریم. تساوی در زمین رئال مادرید برای ما نتیجه خیلی خوبی محسوب می‌شود و می‌دانم هواداران هم از این دیدار لذت می‌برند.

او در پایان صحبت‌های خود گفت: شجاعت در فوتبال مساله خیلی مهمی است و ما به خوبی نشان دادیم که تیم شجاعی هستیم. در فصل گذشته لیگ قهرمانان عملکرد ضعیفی داشتیم و نتوانستیم به نتیجه مورد نظر برسیم. امسال توانستیم با توجه به قرار گرفتن در گروه سخت عملکرد خوبی داشته باشیم و فعلا در صدر جدول قرار داریم و امیدواریم که در بازی‌های برگشت نیز همین روند را داشته باشیم.

تاتنهام در بازی خود در لیگ قهرمانان در خانه و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به دیدار رئال مادرید می‌رود. پیروزی تیم تاتنهام در این دیدار صعود آنها را به مرحله بعد قطعی می‌کند.