مدیر رسانه‌ای تراکتورسازی حضور محمد ابراهیمی در فهرست خروجی را تکذیب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین، محمد‌جواد پاینده با بیان این مطلب در گفت‌و‌گو با سایت رسمی تراکتورسازی اظهار داشت: موضوع معاوضه ۲ بازیکن تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان در دیدار این ۲ تیم از سوی سرمربی محترم تیم صنعت نفت آبادان آقای فراز کمالوند پیشنهاد شد و سرمربی تیم آقای یحیی گل‌محمدی پاسخی به این پیشنهاد نداد. در ادامه این پیشنهاد با تماس‌های مکرر از سوی اعضای کادر فنی صنعت نفت همچنین آقای پیمان صاحب جمعی مربی این تیم مورد پیگیری قرار گرفت و خواستار پاسخگویی باشگاه تراکتورسازی به این پیشنهاد شدند. یحیی گل محمدی این موضوع را به صورت کاملاً دوستانه با محمد ابراهیمی مطرح کرد که انجام این معاوضه تنها منوط به موافقت و تمایل ابراهیمی بوده اما اشتباه بزرگ در این میان رسانه‌ای شدن یک گفت‌و‌گوی دوستانه بین سرمربی و بازیکن تیم بوده است. در واقع انتظار می‌رفت ابراهیمی نظر موافق یا مخالف خود را به سرمربی تیم اعلام کند که در صورت مخالفت این معاوضه به طور کلی منتفی می‌شد و هیچ حاشیه و مشکل دیگری هم در نیم فصل برای تیم ایجاد نمی‌شد. در واقع باز هم تاکید می‌کنیم نام محمد ابراهیمی به هیچ وجه در لیست خروجی نیم‌فصل تراکتورسازی قرار نداشته و حتی به این بازیکن گفته نشده که در تمرینات تیم حضور پیدا نکند. ابراهیمی بازیکن متعصب و باغیرتی است که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیده و موضوع کنار گذاشتن او مطرح نبوده است.

وی افزود: تنها انتظار از چنین بازیکن بزرگ و با تجربه این بود که گفت‌و‌گوی خصوصی خودش با سرمربی تیم را به رسانه‌ها نمی‌کشید.

پاینده در پایان گفت: نباید فراموش کنیم که ما یک نیم‌فصل سخت در تاریخ تراکتورسازی را پشت سر گذاشتیم و حالا برای حضور پر قدرت در ۳ جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا آماده می‌شویم. تنها نیت کادر مدیریت، فنی، اعضای تیم و همچنین هواداران بایستی ساختن تیمی قدرتمند و پرمهره برای حضور در ۳ جام و بازی‌های سخت و فشرده پیش روی باشد. به همین دلیل درخواست ما از همه هواداران و بازیکنان تیم این است که اجازه ندهند حاشیه و مشکلات جدیدی برای تیم ایجاد شود. انشاالله فصل نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل هم با اخبار و اتفاقات بسیار خوب برای هواداران همراه خواهد بود و تیمی قدرتمند را با حضور کادر فنی پرتلاش و زحمتکش تراکتورسازی و درایت مدیریت باشگاه برای حضور در ۳ جام آماده می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، این مطالب در حالی عنوان شده است که روز گذشته یحیی گل‌محمدی در مصاحبه خود با سایت رسمی باشگاه عدم علاقه خود به حفظ محمد ابراهیمی را تایید کرده و به نظر می‌رسد فشار هواداران تراکتورسازی منجر به عقب‌نشینی مسئولان در مورد کنار گذاشتن مهاجم با تجربه این تیم شده است.