بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌خواهد به مربیگری در هامبورگ ادامه دهد و عضویت در پرسپولیس چه به عنوان کادر فنی و چه به عنوان عضوی از هیات مدیره در برنامه‌هایش نیست.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به‌ گزارش به گزارش مثلث آ»لاین به نقل از ‌ایسنا، وحید هاشمیان درباره فعالیت‌هایش، اظهار کرد: من اکنون تهران هستم اما شش ماه است که در تیم زیر 17 سال هامبورگ فعالیت می‌کنم. اکنون بین تعطیلات نیم فصل لیگ آلمان است و من از این فرصت استفاده کردم که برای دید و بازدید و همچنین کارهای شخصی به ایران بیایم.

او همچنین در ادامه‌ صحبت‌های خود درباره دیدارش با وزیر ورزش و جوانان، توضیح داد: ابتدا باید از آقای سلطانی‌فر بابت دعوت من تشکر کنم. بعد از سال‌ها وزیری به ورزش آمد که از فوتبال اطلاعات کاملی دارد. صحبت‌هایی را با وزیر ورزش و جوانان انجام دادیم که اکثریت آن درباره فعالیت‌های خودم بعد از فوتبال بود. این که من چه مسیری را گذراندم و اکنون به چه فعالیتی مشغول هستم. خدا را شکر ایشان اطلاعات بالایی نسبت به فوتبال داشتند و از برنامه‌های آینده من سوال کردند. این مکالمه بیشتر دوستانه بود.

هاشمیان که در برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران صحبت می‌کرد، ادامه‌ داد: من اکنون به مدیریت علاقه‌ای ندارم و می‌خواهم مربیگری را دنبال کنم. دوست دارم مراحل اصولی مربیگری را طی کنم و عجله‌ای از این بابت ندارم. درباره مدیریت نیز باید این را بگویم که امیدوارم بتوانم پس از سال‌های مربیگری‌ام به این قسمت نیز وارد شوم اما در فوتبال و ورزش هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره این که آیا امکان دارد او یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شود، توضیح داد: به دلیل این که من تا 30 ژوئن 2018 با هامبورگ قرارداد دارم، هنوز هیچ صحبتی انجام نشده و چون درباره آینده من در این باشگاه آلمانی نیز هنوز هیچ حرفی زده نشده، هرگونه صحبت به‌ نقل‌ از من مبنی بر حضور در هیات مدیره پرسپولیس، غیر قانونی است. من هنوز چنین تصمیمی ندارم. عضو شدن در هیات مدیره جایی بسیار راحت است اما این اهمیت دارد که وقتی آدم عضو هیات مدیره باشگاهی شد بتواند کار مفیدی انجام دهد. خیلی‌ها هستند که دوست دارند سمتی بگیرند و بیشتر به فکر آن سمت هستند تا این که کاری انجام دهند. به همین دلیل من تصمیم ندارم که به عضویت هیات مدیره پرسپولیس درآیم.

مهاجم سابق تیم‌ ‌ملی ایران درباره حضور در کادر فنی پرسپولیس نیز اذعان‌ کرد: در این باره نیز فکر نکرده‌ام و حضور در کادر فنی پرسپولیس هم در برنامه‌ام نیست. برنامه من ادامه‌ کار در تیم هامبورگ در شش ماه آینده است و بعد از آن درباره آینده‌ام تصمیم خواهم گرفت.

ادامه‌ دارد ...