چلسی در شبی که هیچ نشانی از تیم همیشگی نداشت در خانه واتفورد با نتیجه 4 بر یک شکست خورد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  ایلنا، در دیدار پایانی هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، چلسی در زمین واتفورد به میدان رفت. در این دیدار واتفورد با ارائه نمایشی تماشایی و برتر موفق شد چلسی را با نتیجه 1-4 مغلوب کند تا احتمال اخراج کونته به شدت افزایش یابد.

چلسی که از دقیقه 30 با اخراج باکویوکو ده نفره شده بود، بعد از این اخراج خیلی زود گل اول را دریافت کرد.در دقیقه 42 تروی دی نی از روی نقطه پنالتی دروازه چلسی را باز کرد تا نیمه اول با برتری یک بر صفر تیم میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم چلسی برای جبران گل جلو آمد و حتی اولیویه ژیرو خزید جدید خود را به زمین فرستاد تا اینکه دقیقه 82 توانست بازی را به تساوی بکشاند. ادن هازارد موفق شد با ضربه ای از راه دور به شکل فوق العاده ای گل تساوی را به ثمر برساند.

این پایان کار نبود، تنها دو دقیقه بعد واتفورد باز هم به گل رسید. یانمات با همکاری فوق العاده با پریرا و حرکت انفرادی زیبا موفق شد گل دوم واتفورد را در عین ناباوری به ثمر برساند.

در دقیقه 88 دلوفئو موفق شد با حرکتی انفرادی و ضربه ای فنی به گوشه دروازه گل سوم را نیز به ثمر برساند. در دقیقه 92 پریرا با ضربه ای دیدنی گل چهارم را نیز به ثمر رساند تا چلسی در شبی کابوس وار با نتیجه 1-4 مغلوب واتفورد شود.