سرمربی منچسترسیتی قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس را از آن شاگردانش می‌داند، نه خودش.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل آرسنال و کسب قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس از عملکرد شاگردانش ستایش کرد و آن‌ها را لایق فتح جام دانست.

او گفت: هر چند رقابت‌هایی مهم‌تر از جام اتحادیه هم وجود دارد اما قهرمانی در این جام هم اهمیت زیادی دارد. از قهرمانی خیلی خوشحالم و به همه ارکان باشگاه تبریک می‌گویم. روی سکو نرفتم چون تماشای قهرمانی تیم از پایین زیباتر بود! نیمه اول خوب ظاهر نشدیم و اشتباهات زیادی در پاس‌های ساده داشتیم اما در نیمه دوم با شجاعت و شخصیت بیشتری بازی کردیم. خیلی خیلی بهتر از نیمه اول ظاهر شدیم و فوق العاده بودیم.در فوتبال شما باید همه چیز را کنترل کنید. پس از باختی که به ویگان در جام حذفی داشتیم، پیروزی در این بازی اهمیت زیادی داشت. مقابل ویگان، 45 دقیقه با 10 نفر بازی دشواری داشتیم. با این حال، خوب بازی کردیم اما متاسفانه موفق به صعود نشدیم.

او در ادامه افزود: حالا باید تمرکزمان را صرف لیگ برتر کنیم تا بازی‌ها را ببریم و همچنین به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم. این قهرمانی متعلق به منچسترسیتی است نه من.