مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از حضور بازیکن این تیم در برنامه کارشناسی شبکه سوم سیما در نامه‌ای خواستار پاسخگویی مدیر این شبکه تلویزیونی شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  خبرگزاری تسنیم از تبریز ، به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی ، مدیرعامل این باشگاه در نامه‌ای خطاب به مدیر شبکه سوم سیما خواستار پاسخگویی در خصوص حضور بازیکن این باشگاه در یک برنامه تلویزیونی بدون هماهنگی با مسئولین باشگاه شد. در متن این نامه آمده است:

برادر ارجمند پورمحمدی مدیریت محترم شبکه سوم سیما

سلام‌علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد، احتراماً به استحضارمی رساند متأسفانه در مسابقه اخیر دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران بدون اطلاع و هماهنگی توسط یکی از برنامه‌های فوتبالی سیما از امید عالیشاه بازیکن باشگاه تراکتورسازی دعوت به عمل آمده و این بازیکن نیز در اقدامی غیرحرفه‌ای و نامتعارف همزمان با انجام مسابقه تیم تراکتورسازی در رسانه ملی مشغول تحلیل بازی دو تیم پایتخت به عنوان کارشناس حوزه تیم فوتبال پرسپولیس بوده است!

در خصوص این رفتار غیرحرفه‌ای با بازیکن خاطی برخورد لازم صورت می‌گیرد اما سؤال اینجاست که شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران چگونه بدون اطلاع باشگاه اقدام به دعوت از یک بازیکن در سطح فوتبال حرفه‌ای نموده و ملاحظات همچنین قواعد موجود در این حوزه را نادیده می‌گیرد؟

اینجانب از جنابعالی تقاضا دارم نسبت به انجام برخورد مقتضی با عوامل مؤثر در این رویداد همچنین ارائه پاسخی شایسته به مردم شریف آذربایجان و هواداران تراکتورسازی که حرکت عوامل برنامه فوق‌الذکر و همچنین امید عالیشاه را توهین آشکار به باشگاه محبوب و پرهوادار تراکتورسازی تلقی نموده‌اند اقدام فرمایید.

مصطفی آجورلو مدیرعامل

 پس از حضور امید عالیشاه در برنامه ذکر شده، این بازیکن از باشگاه تراکتورسازی اخراج شده است.