مهاجم سوئدی شاغل در لیگ آمریکا می‌گوید در جام جهانی حاضر خواهد بود ولی مشخص نیست به عنوان بازیکن یا همراه.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال سوئد برای اولین‌بار از سال 2006 توانست جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. تیم زردپوش فوتبال اروپا توانست با کنار زدن تیم‌های بزرگی چون هلند و ایتالیا راهی جام جهانی شود. با این حال بهترین گلزن تاریخ این تیم یعنی زلاتان ایبراهیموویچ بعد از یورو 2016 از تیم ملی کنار رفت و هر چقدر تاکنون درخواست برای حضور او در جام جهانی بوده، از طرف ایبرا بی پاسخ بوده است.

زلاتان ایبراهیموویچ که در تیم آمریکایی لس آنجلس گالکسی بازی می‌کند درباره بازگشت به تیم ملی در جام جهانی گفت: من قطعا در جام جهانی روسیه خواهم بود ولی نمی‌توانم بگویم که به عنوان بازیکن یا با عنوانی دیگر. اگر بخواهم بگویم هواداران دست از سر من بر نخواهند داشت. با این حال جام جهانی بدون من که جام جهانی نیست. اگر تلاش کنم و بخواهم می‌توانم به تیم ملی سوئد برگردم و در جام جهانی روسیه حاضر باشم.

تیم ملی سوئد در جام جهانی در گروه سختی قرار گرفته است و باید با تیم های آلمان، مکزیک و کره جنوبی رقابت کند.

او در ادامه گفت: من دوست دارم فوتبال بازی کنم و فکر می‌کنم هنوز بتوانم برای تیم‌ها مفید باشم ولی باید منتظر باشیم. هنوز نمی توان درباره بازگشت به تیم ملی صحبت کرد و اگر بخواهم می‌توانم سوئد را در جام جهانی همراهی کنم.