پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

چند وقت پیش تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل ماجرای انتقال مهدی طارمی از این تیم به تیم ریزه اسپور ترکیه محروم شد و به همین دلیل یکی از مجازات‌های در نظر گرفته شده از سوی فیفا برای پرسپولیس، محرومیت این تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی بود.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز می شود؟

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از افکارنیوز،  چند وقت پیش تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل ماجرای انتقال مهدی طارمی از این تیم به تیم ریزه اسپور ترکیه محروم شد و به همین دلیل یکی از مجازات‌های در نظر گرفته شده از سوی فیفا برای پرسپولیس، محرومیت این تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی بود.

چند وقت پیش با توجه به همه این اتفاقات و محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی، خبر رسید که این باشگاه شاید بتواند با توجه به مذاکرات صورت گرفته با مدیران تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه، این پنجره باز شود و پرسپولیسبتواند در تابستان نقل و انتقالات داشته باشد.

حالا خبر می‌رسد که مدیران پرسپولیس با توجه به اینکه مذاکراتی در این مورد صورت گرفته است، به پایان این هفته امیدوار هستند و شاید در پایان هفته جاری پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود. به همین دلیل مدیران پرسپولیس امیدوار و منتظر هستند که در پایان این هفته اتفاقات خوبی برای این تیم رخ دهد.