پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

بازدید رییس فدراسیون از خانه کشتی اندیمشک؛

 

رسول خادم دیروز با حضور در شهر اندیمشک از روند ساخت خانه کشتی پنج هزار نفری و سالن های کشتی کوی شهدا بازدید کرد.

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از  گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رسول خادم عصر دیروز ابتدا با همراهی جهانگیری فرماندار اندیمشک، مرعشیان رئیس هیأت کشتی خوزستان و جمعی از مربیان و مسئولان کشتی این شهر از روند احداث خانه کشتی پنج هزار نفری اندیمشک بازدید کرد.

در جریان این بازدید خادم برخی نقطه نظرات خود را ارائه داد و اعلام کرد: فدراسیون پس از بهره برداری از این خانه کشتی میزبانی یکی از رقابت های مهم بین المللی از جمله جام جهانی یا جام تختی در سال 2019 میلادی را به این شهر کشتی خیز واگذار می کند. قرار است این خانه کشتی تا یک سال آینده به بهره برداری برسد.

رئیس فدراسیون کشتی که در این سفر پرویز سیروس پور مشاور عالی فدراسیون کشتی نیز وی را همراهی می کرد در ادامه از سالن های کشتی کوی شهدا بازدید کرد. خادم ابتدا از سالن کشتی که در حال تکمیل و تجهیز می باشد و به زودی قرار است تمرینات کشتی گیران در آن پیگیری شود بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

خادم سپس در سالن فعلی کوی شهدا حاضر شد و دقایقی ناظر تمرین فرنگی کاران این شهر کشتی خیز بود. در این دیدار که اکثر کشتی گیران ملی پوش اندیمشک از جمله سعید عبدولی حضور داشتند پرویز سیروس پور مشاور عالی فدارسیون کشتی در صحبت های کوتاهی در جمع کشتی گیران با اشاره به جایگاه ممتاز اندیمشک بعنوان یکی از مراکز مهم کشتی فرنگی ایران ابراز امیدواری کرد با حمایت هرچه بیشتر مسئولان امکانات این منطقه مستعد هر روز بیشتر از دیروز شود.

وی در پایان از کشتی گیران خواست با رعایت مسائل اخلاقی همواره به مربیان خود احترام بگذارند.

در ادامه این دیدار صمیمانه خادم با تک تک کشتی گیران و مربیان حاضر به خوش و بش پرداخت و در گفت و گو با آن ها در جریان مسائل و مشکلاتشان قرار گرفت و در پایان نیز نفرات عکس یادگاری گرفتند.تعدادی زیادی از پیشکسوتان، مربیان سازنده و کشتی گیران مطرح اندیمشک در این بازدید حضور داشتند

دیدگاه تان را بنویسید

 
آرشیو
آرشیو