پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

خونه به خونه بازهم لیگ برتری نشد تا بابل همچنان یک تیم لیگ یکی باقی بماند.

 

به گزارش مثلث آنلاین و به نقل از  "ورزش سه"، شاید هواداران، مدیران، کادرفنی و اهالی فوتبال بابل هم ندانند که این طلسم چگونه شکسته خواهد شد. این بار آن ها بیش از هر زمان دیگری به لیگ برتر نزدیک بودند؛ دو فصل قبلی با رده ششمی لیگ را به پایان رساندند اما این بار با جایگاه دومی هفته پایانی را آغاز کردند و امیدوار بودند با یک برد خوب مقابل تیم میانه جدولی برق نوین شیراز، سرانجام به سطح اول فوتبال ایران برسند اما بازهم نشد.

 

نساجی در تهران راه آهن را گلباران کرد و خونه به خونه هم تنها با اختلاف یک گل حریف را از پیش رو برداشت تا هم امتیاز با رقیب سنتی و همشهری و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار بگیرند.

 

ورزشگاه هفتم تیر بابل بیش از ظرفیتش تماشاگر به خود دید و همه آمده بودند تا صعود و حتا قهرمانی تیم محبوبشان را ببینند اما حمایت حداکثری هواداران هم جواب نداد و خونه به خونه، بازهم لیگ برتری نشد.

 

آن ها فصل را با این داغ بر دل نشسته به پایان رساندند اما حالا شاید بهترین کاربرد این جمله کلیشه ای باشد که فوتبال به پایان نرسیده! نساجی پس از 24 سال به لیگ برتر صعود کرد و خونه به خونه هم اگر شرایط فعلی را از هر لحاظ حفظ و نقاط ضعف را برطرف کند، بدون شک می تواند به زودی در جمع بزرگان قرار بگیرد.

 

عکس ها: علیرضا گلی