یک عضو فدراسیون فوتبال عراق درباره بازی دیروز جمعه تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر تیم ملی مغرب در بازی های جام جهانی روسیه تاکید کرد که ایران در این دیدار، بازی خوبی ارائه کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین  'فالح موسی' روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا افزود که تیم ملی ایران از تیم های رو به جلوی قاره آسیا است و این را در بازی مقابل تیم ملی مغرب نشان داد و توانست با ارائه بازی خوب، پیروزی مهمی را به دست بیاورد.
وی خاطرنشان کرد که تیم ملی ایران همواره در همه جام های قهرمانی - خواه قهرمانی آسیا یا جام جهانی - حضور قوی و رو به جلوی دارد و با همین روند تصاعدی توانسته امروز به جام جهانی روسیه راه پیدا کند.
موسی ادامه داد که بازیی که ایران دیروز جمعه در جام جهانی ارائه کرد به رغم تفاوت هایی که دو تیم در طول بازی داشتند اما در نهایت این ایران بود که توانست نتیجه بازی را به نفع خود رقم بزند.
عضو فدراسیون فوتبال عراق، پیروزی تیم ملی ایران را بسیار با اهمیت خواند و گفت که این پیروزی برای تماشاچیان ایرانی و علاقه مندان به فوتبال ایران بسیار حائز اهمیت بوده و باعث خوشحالی آنها شده است.
تیم ملی ایران روز گذشته جمعه در یک بازی حساب شده و با استقامت و پایداری توانست درنهایت در وقت تلف شده، تیم مغرب را با یک گل (به خودی یار مغربی) مغلوب کند.
در حال حاضر تیم ملی کشورمان به خاطر تساوی دو تیم اسپانیا و پرتغال، دیگر تیم های گروه دوم جام جهانی 2018 روسیه، صدر نشین این گروه است.

خاورم**380**