بهترین بازیکن مصاف سه‌شیر مقابل تونس از پیروزی تیمش و روز خاطره‌‌انگیزی که برای او در اولین تجربه حضورش در جام جهانی ساخته شد، ابراز خرسندی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش مثلث آنلاین به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، در پیروزی 2 بر یک شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی انگلیس مقابل تونس در دومین بازی از گروه G جام جهانی 2018 روسیه، هری‌ کین با دو گلی که برای سه‌شیر زد بیشترین سهم را در پیروزی تیمش داشت و در پایان هم مزد آن را با دریافت جایزه بهترین بازیکن میدان گرفت.

مهاجم تیم فوتبال تاتنهام پس از دریافت این جایزه گفت: همیشه گوشه‌ای از ذهنم فکر می‌کردم که این بازی یکی از آن بازی‌های به یادماندنی خواهد شد، اما این پیروزی شخصیت تیم‌ ما را نشان داد و مزد سختکوشی‌‌مان را در آخرین دقیقه بازی گرفتیم. خوشحالم در نهایت به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم.

کین که اولین بازی‌اش در جام جهانی را به‌عنوان کاپیتان انجام می‌داد، افزود: در نیمه اول ما با احساسی خوب و خوش‌بینی به میدان رفتیم. در همان نیمه ما می‌توانستیم دو یا سه گل بزنیم و خیلی زود کار را یکسره کنیم، اما در جام جهانی مقابل هر تیمی همیشه باید بجنگی و به جنگیدن ادامه دهی و با این وضعیت کنار بیایی. من واقعاً از شیوه بازی‌‌مان راضی‌ام.