خبرگزاری رویترز در گزارشی به شرح اطلاعات و جزئیاتی در مورد دو تیم ملی فوتبال ایران و اسپانیا پرداخت که قرار است فردا شب (چهارشنبه) در جام جهانی روسیه به مصاف هم بروند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

این خبرگزاری روز سه شنبه در گزارش خود نوشت: دو تیم ایران و اسپانیا از گروه B چهارشنبه شب به وقت محلی در ورزشگاه شهر کازان با ظرفیت 42 هزار و 873 نفر با هم به رقابت می پردازند.
رویترز در ادامه این گزارش آماری در مورد دو تیم ایران و اسپانیا را بدین شرح منتشر کرد: اسپانیا اولین بازی خود در جام جهانی را روز جمعه با پرتغال در شهر سوچی انجام داد و این دیدار با نتیجه مساوی 3 بر 3 پایان یافت.
تیم فوتبال ایران در بازی مقابل مغرب، از گل به خودی این تیم ذی نفع شد تا جام جهانی با آغازی پیروزمندانه در سن پترزبورگ شروع کند.
اسپانیا در 21 بازی گذشته خود، باخت نداشته و آخرین شکست این تیم مربوط به مسابقات یورو 2016 است که در جریان آن، نتیجه بازی را به ایتالیا واگذار کرد.
ایران اولین تیم آسیایی بود که واجد شرایط حضور در جام جهانی شد، به طوری که در 18 مسابقه (مقدماتی جام جهانی) شکست نخورد و تنها پنج گل دریافت کرد.
«سردار آزمون» مهاجم تیم ملی ایران که از سال 2013 در لیگ روسیه توپ زده است، سال گذشته به تیم «روبین کازان» پیوست.
در این میان، «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در فصل 4/2003 سرمربی غول اسپانیایی رئال مادرید بود.
دو تیم ملی ایران و اسپانیا هیچ گاه در سطح بین المللی با هم به رقابت نپرداخته اند. اسپانیا سال گذشته در جام جهانی فوتبال زیر 17 سال هند، 3 بر یک ایران را شکست داد.